О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 130/21 "О Баянаульском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 6 апреля 2018 года № 162/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 апреля 2018 года № 5951
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 130/21 "О Баянаульском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2017 года за № 5773, опубликованное 6 января и 9 января 2018 года в районных газетах "Баянтау", 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9290728" заменить цифрами "9512323";
цифры "8135971" заменить цифрами "8357566";
в подпункте 2) цифры "9290728" заменить цифрами "9538444";
в подпункте 3):
цифры "125660" заменить цифрами "126510";
цифры "152304" заменить цифрами "153154";
в подпункте 5) цифры "-125660" заменить цифрами "-152631";
в подпункте 6) цифры "125660" заменить цифрами "152631";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 130/21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 сәуірдегі № 162/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 сәуірде № 5951 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 130/21 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 5773 болып тіркелген, 2018 жылы 6 қаңтарда және 9 қаңтарда "Баянтау" аудандық газеттерінде, 2018 жылғы 10 қантарда электронды түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"9290728" деген сандар "9512323" деген сандармен ауыстырылсын;
"8135971" деген сандар "8357566" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "9290728" деген сандар "9538444" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"125660" деген сандар "126510" деген сандармен ауыстырылсын;
"152304" деген сандар "153154" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-125660" деген сандар "-152631" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "125660" деген сандар "152631" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

103030
9
Прочие услуги в области образования
205938
464
Отдел образования района (города областного значения)
205938
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
24445
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
54864
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4888
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11291
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
508
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76710
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
33232
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
294634
1
Социальное обеспечение
26920
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25430
005
Государственная адресная социальная помощь
25430
464
Отдел образования района (города областного значения)
1490
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1490
2
Социальная помощь
240666
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
240666
002
Программа занятости
91473
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством РК
10262
006
Оказание жилищной помощи
2934
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47708
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
815
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25977
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22685
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38812
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27048
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27048
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

103030
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
205938
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
205938
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24445
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
54864
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4888
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11291
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
508
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
76710
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
33232
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
294634
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
26920
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25430
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
25430
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1490
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1490
2
Әлеуметтiк көмек
240666
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
240666
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
91473
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10262
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2934
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
47708
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
815
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
25977
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22685
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38812
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27048
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27048
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

154651
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
98992
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9547
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
89445
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19545
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12952
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6593
804
Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
36114
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры, спорта и туризма
8914
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
27200
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
185576
1
Сельское хозяйство
142778
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
142778
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
17056
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2229
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
115038
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья
животных и человека
8455
6
Земельные отношения
9985
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9985
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9597
007
Капитальные расходы государственного органа
388
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
32813
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
32813
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
32813
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27014
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27014
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
27014
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
11014
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

154651
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
98992
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9547
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89445
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19545
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12952
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
6593
804
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі
36114
001
Дене тәрбиесі, спорт және туризм саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
8914
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығындары
27200
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
185576
1
Ауыл шаруашылығы
142778
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
142778
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17056
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2229
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
115038
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
8455
6
Жер қатынастары
9985
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9985
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9597
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
388
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
32813
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
32813
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
32813
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27014
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27014
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
27014
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11014
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу