О внесении изменений и дополнения в решение Баянаульского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 130/21 "О Баянаульском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 7 декабря 2018 года № 215/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 декабря 2018 года № 6150
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 130/21 "О Баянаульском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2017 года за № 5773, опубликованное 6 января и 9 января 2018 года в газетах "Баянтау") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10331481" заменить цифрами "9726187";
цифры "1201865" заменить цифрами "1204815";
цифры "16572" заменить цифрами "5434";
цифры "1320" заменить цифрами "9508";
цифры "9111724" заменить цифрами "8506430";
в подпункте 2) цифры "10357602" заменить цифрами "9752308";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить целевые текущие трансферты акимам Баянаульского сельского округа и поселка Майкаин в рамках внедрения четвертого уровня бюджета на 2018 год согласно приложению 7.";
в пункте 4 цифры "23095" заменить цифрами "10830";
в пункте 8 цифры "36462" заменить цифрами "14009";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
Указанное решение дополнить приложением 7 согласно приложению 3 к настоящему решению.

Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 130/21 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 215/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 6150 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 130/21 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 5773 болып тіркелген, 2018 жылы 6 қаңтарда және 9 қаңтарда "Баянтау" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"10331481" деген сандар "9726187" деген сандармен ауыстырылсын;
"1201865" деген сандар "1204815" деген сандармен ауыстырылсын;
"16572" деген сандар "5434" деген сандармен ауыстырылсын;
"1320" деген сандар "9508" деген сандармен ауыстырылсын;
"9111724" деген сандар "8506430" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "10357602" деген сандар "9752308" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. Баянауыл ауылдық округі және Майқайың кенті әкімдеріне 2018 жылға бюджеттің төртінші деңгейін енгізу шеңберінде 7-қосымшаға сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттер бекітілсін.";
4-тармақта "23095" деген сандар "10830" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақта "36462" деген сандар "14009" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 7-қосымшасымен толықтырылсын.