О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 174/6 "О Железинском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 7 декабря 2018 года № 297/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 декабря 2018 года № 6154. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №174/6 "О Железинском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 декабря 2017 года № 5760, опубликованное в районных газетах "Родные просторы" 5 января 2018 года, "Туған өлке" 6 января 2018 года), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5269066" заменить цифрами "5593759";
цифры "4616966" заменить цифрами "4941659";
в подпункте 2):
цифры "5301235" заменить цифрами "5625928".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.

Железин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 174/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 297/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 6154 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 174/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 5760 болып тіркелген, 2018 жылы 5 қаңтарда "Родные просторы", 2018 жылы 6 қаңтарда "Туған өлке" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"5269066" сандары "5593759" сандарымен ауыстырылсын;
"4616966" сандары "4941659" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"5301235" сандары "5625928" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.