О признании утратившим силу решение маслихата Железинского района от 16 мая 2018 года № 229/6 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества Железинского сельского округа Железинского района"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 22 ноября 2018 года № 295/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2018 года № 6209
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Железинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Железинского района от 16 мая 2018 года № 229/6 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества Железинского сельского округа Железинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5985, опубликованное 7 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по аграрным вопросам и экологии.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата В. Неупокоев
И.о. секретарь
районного маслихата А. Сергазин

Железин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 16 мамырдағы "Железин ауданы Железин ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" № 229/6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 295/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 6209 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Железин ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛАДЫ:
1. Железин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 16 мамырдағы "Железин ауданы Железин ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" № 229/6 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5985 болып тіркелген, 2018 жылғы 7 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экология және аграрлық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы В. Неупокоев
Аудандық мәслихат хатшысының м.а. А. Сергазин