О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 108-21-6 "О бюджете села Иртышск на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 24 декабря 2018 года № 154-34-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 декабря 2018 года № 6188
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 108-21-6 "О бюджете села Иртышск на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5777, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "395 053" заменить цифрами "397 603";
цифры "348 794" заменить цифрами "351 344";
в подпункте 2) цифры "395 053" заменить цифрами "397 603";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ертіс аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Ертіс ауылының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 108-21-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 154-34-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 6188 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Ертіс ауылының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 108-21-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5777 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"395 053" сандары "397 603" сандарымен ауыстырылсын;
"348 794" сандары "351 344" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "395 053" сандары "397 603" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии М. Аушенов
Секретарь районного маслихата Б. Шингисов
Приложение
к решению Иртышского
районного маслихата от 24
декабря 2018 года № 154-34-6
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата от 29
декабря 2017 года № 108-21-6
Бюджет села Иртышск на 2018 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Аушенов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Шингисов
Ертіс аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 154-34-6 шешіміне
қосымша
Ертіс аудандық мәслихатының
2017 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 108-21-6 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Ертіс ауылының бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5