О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 21 декабря 2017 года № 1/22 "О бюджете района Тереңкөл на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 6 декабря 2018 года № 1/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 декабря 2018 года № 6152
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Тереңкөл от 21 декабря 2017 года № 1/22 "О бюджете района Тереңкөл на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5758, опубликованное 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 545 738" заменить цифрами "6 750 319";
цифры "5 965 773" заменить цифрами "6 170 354";
в подпункте 2) цифры "6 568 466" заменить цифрами "6 773 047";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Тереңкөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 1/22 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 1/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 6152 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 1/22 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5758 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"6 545 738" деген сандар "6 750 319" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 965 773" деген сандар "6 170 354" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "6 568 466" деген сандар "6 773 047" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.