О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 1/24 "О бюджете Коктубекского сельского округа на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 30 ноября 2018 года № 2/38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 декабря 2018 года № 6164
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 1/24 "О бюджете Коктубекского сельского округа на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5792, опубликованное 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "171969" заменить цифрами "186157";
цифры "13356" заменить цифрами "11850";
в абзаце четвертом слова "равно нулю" заменить цифрами "5443";
цифры "158613" заменить цифрами "168864";
в подпункте 2) цифры "171969" заменить цифрами "186157";
в пункте 3:
в абзаце первом цифры "30493" заменить цифрами "30204";
в абзаце третьем цифры "5314" заменить цифрами "7179";
в абзаце четвертом цифры "2566" заменить цифрами "8282".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Көктөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" № 1/24 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 2/38 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 6164 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Көктөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5792 болып тіркелген, 2018 жылдың 17 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) № 1/24 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"171969" деген сандар "186157" деген сандармен ауыстырылсын;
"13356" деген сандар "11850" деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "нөлге тең" деген сөздер "5443" деген сандармен ауыстырылсын;
"158613" деген сандар "168864" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "171969" деген сандар "186157" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақта:
бірінші абзацтағы "30493" деген сандар "30204" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "5314" деген сандар "7179" деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "2566" деген сандар "8282" деген сандармен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.