О признании утратившим силу решения Павлодарского районного маслихата от 15 сентября 2015 года № 51/393 "Об утверждении Регламента Павлодарского районного маслихата"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 21 февраля 2018 года № 28/156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 февраля 2018 года № 5875
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Павлодарского районного маслихата от 15 сентября 2015 года № 51/393 "Об утверждении Регламента Павлодарского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4730, опубликованное 1 октября 2015 года в районных газетах "Заман тынысы", "Нива").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социальной сферы, законности, соблюдения прав граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Левченко
Секретарь маслихата А. Шайхимов

Павлодар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 қыркүйектегі "Павлодар аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 51/393 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 ақпандағы № 28/156 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 ақпанда № 5875 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 қыркүйектегі "Павлодар аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4730 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 қазанда "Заман тынысы", "Нива" аудандық газеттерінде жарияланған) № 51/393 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала, заңдылық, азаматтардың құқығын сақтау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Левченко
Мәслихат хатшысы А. Шайхимов