О признании утратившим силу решения Павлодарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 25/138 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по Павлодарскому району на 2018 - 2019 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 8 августа 2018 года № 36/192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 7 сентября 2018 года № 6050
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Павлодарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 25/138 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по Павлодарскому району на 2018 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5783, опубликованное 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам индустриально-инновационного развития, экономической политики и экологии.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Калышбеков
Секретарь маслихата А. Шайхимов

Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Павлодар ауданы бойынша 2018 - 2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" № 25/138 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 тамыздағы № 36/192 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 қыркүйекте № 6050 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Павлодар ауданы бойынша 2018 - 2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" № 25/138 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5783 тіркелген, 2018 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау индустриялды-инновациялық даму, экономикалық саясат және экология жөніндегі аудандық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ә. Қалышбеков
Мәслихат хатшысы А. Шайхимов