О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 105/23 "Об Успенском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 2 апреля 2018 года № 140/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 апреля 2018 года № 5949
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 105/23 "Об Успенском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5759, опубликованное в районных газетах "Аймақ ажары" и "Огни села" от 30 декабря 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 934 755" заменить цифрами "3 980 117";
цифры "3 597 134" заменить цифрами "3 642 496";
в подпункте 2) цифры "3 934 755" заменить цифрами "4 026 535";
в подпункте 3):
цифры "58 715" заменить цифрами "58 868";
цифры "72 150" заменить цифрами "72 303";
в подпункте 5) цифры "-58 715" заменить цифрами "-105 286";
в подпункте 6) цифры "58 715" заменить цифрами "105 286";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С. Елгонденов
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
от 2 апреля 2018 года № 140/28
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата от 22
декабря 2017 года № 105/23
Бюджет района на 2018 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" № 105/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 140/28 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 сәуірде № 5949 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" № 105/23 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5759 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 желтоқсандағы "Аймақ ажары" және "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"3 934 755" сандары "3 980 117" сандарымен ауыстырылсын;
"3 597 134" сандары "3 642 496" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 934 755" сандары "4 026 535" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"58 715" сандары "58 868" сандарымен ауыстырылсын;
"72 150" сандары "72 303" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-58 715" сандары "-105 286" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "58 715" сандары "105 286" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Елгонденов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2018 жылғы 2 сәуірдегі
№ 140/28 шешіміне
қосымша
Успен аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 105/23 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы