О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 105/23 "Об Успенском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 22 июня 2018 года № 148/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 июля 2018 года № 6009
В соответствии с пунктами 1, 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата Павлодарской области от 18 июня 2018 года № 227/5 "О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 20 декабря 2017 года № 414/6 "О реализации решения Павлодарского областного маслихата (XVIII сессия, VI созыв) от 14 декабря 2017 года № 175/18 "Об областном бюджете на 2018 - 2020 годы" Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 105/23 "Об Успенском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5759, опубликованное в районных газетах "Аймақ ажары" и "Огни села" от 30 декабря 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 980 117" заменить цифрами "4 127 141";
цифры "334 480" заменить цифрами "332 480";
цифры "2 876" заменить цифрами "3 273";
цифры "265" заменить цифрами "2 863";
цифры "3 642 496" заменить цифрами "3 788 525";
в подпункте 2) цифры "4 026 535" заменить цифрами "4 174 875";
в подпункте 5) цифры "-105 286" заменить цифрами "-106 602";
в подпункте 6) цифры "105 286" заменить цифрами "106 602";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии М. Тауасқан
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
от 22 июня 2018 года № 148/31
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата

Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" № 105/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 148/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 шілдеде № 6009 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 1, 4-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облысы әкімдігінің 2018 жылғы 18 маусымдағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар облыстық мәслихатының (VІ сайланған ХVІІІ сессиясы) 2017 жылғы 14 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 175/18 шешімін іске асыру туралы" № 414/6 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 227/5 қаулысына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" № 105/23 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5759 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 желтоқсандағы "Аймақ ажары" және "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"3 980 117" сандары "4 127 141" сандарымен ауыстырылсын;
"334 480" сандары "332 480" сандарымен ауыстырылсын;
"2 876" сандары "3 273" сандарымен ауыстырылсын;
"265" сандары "2 863" сандарымен ауыстырылсын;
"3 642 496" сандары "3 788 525" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4 026 535" сандары "4 174 875" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-105 286" сандары "-106 602" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "105 286" сандары "106 602" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы М. Тауасқан
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2018 жылғы 22 маусымдағы
№ 148/31 шешіміне
қосымша
Успен аудандық мәслихатының