О внесении изменений и дополнения в решение Щербактинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 118/33 "О бюджете Шарбактинского сельского округа на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 25 октября 2018 года № 148/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 ноября 2018 года № 6115
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 118/33 "О бюджете Шарбактинского сельского округа на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5796, опубликованное 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "50188" заменить цифрами "48860";
после строки "налоговым поступлениям - 50188 тысяч тенге;" дополнить строкой следующего содержания:
"неналоговым поступлениям - 1328 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті туралы" № 118/33 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 қазандағы № 148/44 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 қарашада № 6115 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті туралы" № 118/33 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5796 тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"50188" сандары "48860" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер - 50188 мың теңге;" деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"салықтық емес түсімдер - 1328 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.