О внесении изменений в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы"
Решение внеочередной ХХXV сессии маслихата города Алматы VI созыва от 28 сентября 2018 года № 274. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 5 октября 2018 года № 1502. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по инициативе депутатов, маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1440, опубликовано 29 декабря 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 158 и 29 декабря 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 165) с изменениями, внесенными решением XXVII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 17 апреля 2018 года № 200 "О внесении изменений в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1469, опубликовано 21 апреля 2018 года в газете "Алматы ақшамы" № 46 и 21 апреля 2018 года в газете "Вечерний Алматы" № 50-51), XXVIII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 24 мая 2018 года № 228 "О внесении изменений в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1480, опубликовано 5 июня 2018 года в газете "Алматы ақшамы" № 64 и 5 июня 2018 года в газете "Вечерний Алматы" № 71-72), XXX-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 17 июля 2018 года № 240 "О внесении изменений в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1492, опубликовано 28 июля 2018 года в газете "Алматы ақшамы" № 85 и 28 июля 2018 года в газете "Вечерний Алматы" № 92-93) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 182 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХХXV сессиясының 2018 жылғы 28 қыркүйектегі № 274 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2018 жылғы 5 қазанда № 1502 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты, депутаттарының бастамашылығы бойынша ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 182 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1440 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 158 санында және 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 165 санында жарияланған), VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 17 сәуірдегі XXVII сессияның VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 182 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1469 рет санымен тіркелген, 2018 жылғы 21 сәуірдегі "Алматы ақшамы" газетінің № 46 санында және 2018 жылғы 21 сәуірдегі "Вечерний Алматы" газетінің № 50-51 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 200 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы XXVIII сессиясының VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 182 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1480 рет санымен тіркелген, 2018 жылғы 5 маусымдағы "Алматы ақшамы" газетінің № 64 санында және 2018 жылғы 5 маусымдағы "Вечерний Алматы" газетінің № 71-72 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 228 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 17 шілдедегі XXX сессиясының VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 182 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1492 рет санымен тіркелген, 2018 жылғы 28 шілдедегі "Алматы ақшамы" газетінің № 85 санында және 2018 жылғы 28 шілдедегі "Вечерний Алматы" газетінің № 92-93 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 240 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

11 966
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
279 049
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
124 478
1
2
3
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
274 171
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 215
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
648 778
05
Здравоохранение
17 791 208
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 776 987
006
Услуги по охране материнства и детства
220 607
007
Пропаганда здорового образа жизни
209 409
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
1 346 459
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
512
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
7 324 115
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
89 458
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
7 234 657
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 652 045
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 652 045
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
198 874
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
198 874
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
31 148
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
31 148
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
5 808 039
1
2
3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
244 770
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
74 568
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

11 966
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
279 049
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
124 478
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
274 171
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
7 215
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
648 778
05
Денсаулық сақтау
17 791 208
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 776 987
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
220 607
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
209 409
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
1 346 459
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
512
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
7 324 115
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
89 458
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
7 234 657
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 652 045
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 652 045
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
198 874
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
198 874
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
31 148
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 148
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
5 808 039
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
244 770
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
74 568
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

5 023
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
136 411
030
Капитальные расходы государственного органа
10 973
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 336 294
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
19 757 105
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 873 235
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
507 413
006
Государственная адресная социальная помощь
528 452
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 054 101
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
264 760
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
518 509
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
817 119
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
737 360
037
Социальная реабилитация
79 759
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 715 791
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 715 791
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
412 314
1
2
3
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
412 314
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
4 525 007
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 525 007
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
7 213 190
003
Программа занятости
2 088 067
007
Оказание жилищной помощи
45 964
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 159 712
009
Социальная поддержка инвалидов
1 875 349
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

5 023
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
136 411
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
10 973
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 336 294
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
19 757 105
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 873 235
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
507 413
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
528 452
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 054 101
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
264 760
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
518 509
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
817 119
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
737 360
037
Әлеуметтік сауықтандыру
79 759
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 715 791
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 715 791
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
412 314
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
412 314
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 525 007
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
4 525 007
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 213 190
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 088 067
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
45 964
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 159 712
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 875 349
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

1 371 890
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
132 150
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
195 627
030
Обеспечение деятельности центров занятости
344 431
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 040 695
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
772 032
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
19 324
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
531 876
026
Капитальные расходы государственного органа
35 213
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
92 962
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
357 942
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
180 600
1
2
3
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
50 746
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
26 780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
26 780
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города республиканского значения, столицы
132 974
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
122 802
003
Капитальные расходы государственного органа
10 172
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
98 176 052
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
6 382 509
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
6 382 509
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
71 346
031
Ремонт объектов городов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
71 346
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
2 741 243
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 741 243
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы

1 371 890
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
132 150
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
195 627
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
344 431
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 040 695
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
772 032
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
19 324
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
531 876
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
35 213
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
92 962
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
357 942
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
180 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
50 746
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
26 780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
388
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
132 974
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
122 802
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 172
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
98 176 052
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
6 382 509
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
6 382 509
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
71 346
031
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу
71 346
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 741 243
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 741 243
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы

4 372
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
348 075
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
5 666 860
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
5 617 712
012
Развитие теплоэнергетической системы
5 617 712
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
49 148
029
Развитие газотранспортной системы
49 148
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
14 012 780
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города реcпубликанского значения, столицы
4 661 194
001
Услуги по реализации государственной политики
на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
222 966
003
Капитальные расходы государственного органа
24 290
010
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
13 000
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2 401
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
207 814
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
30 835
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных животных
9 016
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
159 073
1
2
3
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 291
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 000 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 279 942
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 707 566
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
485 219
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
485 219
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
8 427 890
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
131 864
004
Мероприятия по охране окружающей среды
5 093 496
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
2 866 170
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий

4 372
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
348 075
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
5 666 860
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 617 712
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
5 617 712
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
49 148
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
49 148
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
14 012 780
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
4 661 194
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
222 966
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
24 290
010
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13 000
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 401
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
207 814
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
30 835
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
9 016
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
159 073
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
4 291
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 000 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 279 942
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 707 566
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
485 219
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
485 219
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
8 427 890
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
131 864
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
5 093 496
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
2 866 170
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау

722 566
1
2
3
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
722 566
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
140 000
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
140 000
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
5 753 577
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
293 128
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
5 068 096
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
291 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
101 353
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
715 946
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
715 946
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
6 787 610
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
6 787 610
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
463 752
1
2
3
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
463 752
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
234 876
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
234 876
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 161 200
031
Строительство комплекса административных зданий
2 161 200
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
179 010
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства

722 566
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
722 566
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
140 000
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
140 000
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
5 753 577
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
293 128
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
5 068 096
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
291 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
101 353
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
715 946
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
715 946
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
6 787 610
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
6 787 610
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
463 752
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
463 752
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
234 876
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
234 876
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 161 200
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу
2 161 200
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
179 010
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау