О внесении изменений в решение акима Алмалинского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы"
Решение акима Алмалинского района города Алматы от 8 ноября 2018 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 12 ноября 2018 года № 1507. Утратило силу решением акима Алмалинского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Алмалинского района города Алматы от 11.04.2019 № 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", а также статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Алмалинского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алмалинского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 апреля 2014 года № 1034, опубликовано в газетах "Алматы ақшамы" от 01 мая 2014 года № 52-53 (4927) и "Вечерний Алматы" от 01 мая 2014 года № 51-52 (12728-12729)) следующие изменения:
1) в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 38,39,40,42,44 согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарат акима Алмалинского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Алмалинского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алмалинского района Абилкакову К.К.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района Б. Торгаев
Приложение
к решению акима Алмалинского
района города Алматы
от 08 ноября 2018 год № 05
Избирательные участки Алмалинского района города Алматы Избирательный участок № 38 Центр: 050046, город Алматы, проспект Абая, 191,
Институт горного дела имени Д.А. Конаева, телефон: 395-49-09
Границы: от улицы Варламова по проспекту Абая на юго-запад (северо-западная сторона) до восточного берега озера Сайран; по восточному берегу озера Сайран на север (восточная сторона) до улицы Толе би; по улице Толе би на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Тлендиева Нургисы; по улице Тлендиева Нургисы на юг (западная сторона) до улицы Шакарима; по улице Шакарима на запад (северная сторона) до улицы Гринева; по улице Гринева, далее по улице Варламова на юг (западная сторона) до проспекта Абая.
Избирательный участок № 39 Центр: 050009, город Алматы, улица Туркебаева, 176,
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 75"

Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 06 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2018 жылғы 8 қарашадағы № 05 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қарашада № 1507 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 11 сәуірдегі 2019 жылғы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 11.04.2019 № 01 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi және мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Алматы қаласы Алмалы ауданының әкiмi ШЕШТI:
1. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкiмiнiң 2014 жылғы 21 сәуiрдегi № 06 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" (Нормативтiк-құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2014 жылғы 24 сәуiрде № 1034 болып тiркелген, "Алматы ақшамы" газетiнiң 2014 жылғы 01 мамырдағы № 52-53 (4927) санында және "Вечерний Алматы" газетiнiң 2014 жылғы 01 мамырдағы № 51-52 (12728-12729) шешiмiне келесi өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) аталған шешiмнiң қосымшасындағы № 38,39,40,42,44 сайлау учаскелерiнiң шекаралары осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес өзгертiлсiн.
2. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкiмiнiң аппараты осы шешiмдi әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн, кейiннен ресми мерзiмдi басылымдарда, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiнiң Эталондық бақылау банкiнде және Алмалы ауданы әкiмi аппаратының интернет-ресурсында жариялануынқамтамасыз етсін.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Алмалы ауданы әкiмi аппаратының басшысы К.Қ. Әбiлқақоваға жүктелсiн.
4. Осы шешiм Әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбек бойынша он күн өткенен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Б. Торғаев
Алматы қаласы
Алмалы ауданы әкiмiнiң
2018 жылғы 08 қараша
№ 05 шешiмiне қосымша
Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерi № 38 сайлау учаскесi
Орталығы: 050046, Алматы қаласы, Абай даңғылы, 191,
Д.А. Қонаев атындағы Тау-кен iстерi институты, телефон: 395-49-09
Шекаралары: Варламов көшесінен Абай даңғылынан оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Сайран өзенінің шығыс жағалауына дейін; Сайран өзенінің шығыс жағалауы бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Тілендиев Нұрғиса көшесіне дейін; Тілендиев Нұрғиса көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шәкәрім көшесіне дейін; Шәкәрім көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Гринев көшесіне дейін; Гринев көшесінен ары қарай Варламов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Абай даңғылына дейін.
№ 39 сайлау учаскесi
Орталығы: 050009, Алматы қаласы, Түркебаев көшесi, 176, "№ 75
жалпы бiлiм беру мектебi", коммуналдық мемлекеттiк мекемесi,

телефон: 268-32-87, 374-48-94
Границы: от улицы Туркебаева по проспекту Абая на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Варламова; по улице Варламова, далее по улице Гринева на север (восточная сторона) до улицы Шакарима; по улице Шакарима на восток (южная сторона) до улицы Тлендиева Нургисы; по улице Тлендиева Нургисы на юг (восточная сторона) до улицы Карасай батыра; по улице Карасай батыра восток (южная сторона) до улицы Прокофьева; по улице Прокофьева на юг (западная сторона) включая дом № 148 улицы Прокофьева до улицы Есенжанова; по улице Есенжанова на восток (южная сторона) до улицы Туркебаева; по улице Туркебаева на юг (западная сторона) до проспекта Абая.
Избирательный участок № 40 Центр: 050009, город Алматы, улица Брусиловского, 134
а/1, Детская юношеская школа Олимпийского резерва № 2, телефон: 240-09-75
Границы: от улицы Прокофьева по улице Кулымбетова Узакбая на восток (южная сторона) до улицы Туркебава; по улице Туркебаева на юг (западная сторона) до улицы Есенжанова; по улице Есенжанова на запад (северная сторона) до улицы Прокофьева; по улице Прокофьева на север (восточная сторона) исключая дом № 148 улицы Прокофьева до улицы Кулымбетова Узакбая.
Избирательный участок № 42 Центр: 050005, город Алматы, улица Тлендиева Нургиса,
35, Коммунальное государственное учреждения "Общеобразовательная школа № 96",
телефон: 377-48-74, 240-59-90
Границы: от улицы Тлендиева Нургисы по улице Толе би на юго-запад (северо-западная сторона) до восточного русла реки Большая Алматинка; по восточному руслу реки Большая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Дуйсенова; по улице Дуйсенова на восток (южная сторона) до западной границы территории дома № 166 улицы Караоткел; вдоль западной границы территории дома № 166 улицы Караоткел на юг (западная сторона) до южной границы территории дома № 76 улицы Караоткел; вдоль южной границы территории домов № 76 улицы Караоткел и № 96 улицы Грановского на восток (южная сторона) до улицы Лихачева; по улице Лихачева на север (восточная сторона) до северной границы территории дома № 22 микрорайона Тастак-2; по северной границе территории домов № 22 и 30 микрорайона Тастак-2 на восток (южная сторона) до восточной стороны территории дома № 29 микрорайона Тастак-2; вдоль восточной границы территории домов № 29,27,26 микрорайона Тастак-2 на север (восточная сторона) до улицы Дуйсенова; по улице Дуйсенова на восток (южная сторона) до улицы Тлендиева Нургисы; по улице Тлендиева Нургисы на юг (западная сторона) до улицы Толе би.
Избирательный участок № 44 Центр: 050005, город Алматы, улица Тлендиева Нургиса,
35, Коммунальное государственное учреждения "Общеобразовательная школа № 96",

телефон: 268-32-87, 374-48-94
Шекаралары: Түркебаев көшесінен бастап Абай даңғылымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Варламов көшесіне дейін; Варламов көшесімен, одан әрі Гринев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шәкәрім көшесіне дейін; Шәкәрім көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағына), Прокофьев көшесіндегі № 148 үйді қоса Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Абай даңғылына дейін.
№ 40 сайлау учаскесi
Орталығы: 050009, Алматы қаласы, Брусиловский көшесi,
134 а/1, Олимпиада резервiндегi № 2 балалар мен жасөспiрiмдер мектебi,
телефон: 240-09-75
Шекаралары: Прокофьев көшесінен Құлымбетов Ұзақбай көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы), Прокофьев көшесінің № 148 үйді шығара Құлымбетов Ұзақбай көшесіне дейін.
№ 42 сайлау учаскесi
Орталығы: 050005, Алматы қаласы, Нұрғиса Тiлендиев көшесi, 35,
"№ 96 жалпы бiлiм беру мектебі" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi,
телефон: 377-48-74, 240-59-90
Шекаралары: Нұрғиса Тілендиев көшесінен Төле би көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауына дейін; Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қараөткел көшесіндегі № 166 үй аумағының батыс шекарасына дейін; Қараөткел көшесіндегі № 166 үй аумағының батыс шекарасын бойлай оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қараөткел көшесіндегі № 76 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Қараөткел көшесіндегі № 76 және Грановский көшесіндегі № 96 үйлер аумағының оңтүстік шекарасын бойлай шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Лихачев көшесіне дейін; Лихачев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 22 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 22 және 30 үйлер аумағының солтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 29 үй аумағының шығыс жағына дейін; Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 29,27,26 үйлер аумағының шығыс шекарасы бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Төле би көшесіне дейін.
№ 44 сайлау учаскесi
Орталығы: 050005, Алматы қаласы, Нұрғиса Тiлендиев көшесi, 35,
"№ 96 жалпы бiлiм беру мектебі" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi,

телефон: 377-48-74, 240-59-90
Границы: от улицы Тлендиева Нургисы по улице Дуйсенова на запад (северная сторона) до улицы Даргомыжского; далее по восточной границе территории домов № 26,27,29 микрорайона Тастак-2 на юг (западная сторона) до южной границы территории дома № 29 микрорайона Тастак-2; вдоль южной границы территории домов № 29 и 21 микрорайона Тастак-2 на запад (северная) до улицы Лихачева; по улице Лихачева на юг (западная сторона) до южной границы территории дома № 96 улицы Грановского; вдоль южной границы территории дома № 96 улицы Грановского и дома № 76 улицы Караоткел на запад (северная сторона) до западной границы территории дома № 76 улицы Караоткел; вдоль западной границы территории дома № 76 улицы Караоткел на север (восточная сторона) до улицы Дуйсенова; по улице Дуйсенова на запад (северная сторона) до русла реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Грановского; по улице Грановского на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Кавказская; по улице Кавказская на восток (южная сторона) до улицы Даргомыжского; по улице Даргомыжского на юг (западная сторона) до южной границы территории дома № 5 микрорайона Тастак-2; вдоль южной границы территории дома № 5 микрорайона Тастак-2 на восток (южная сторона) до улицы Тлендиева Нургисы; по улице Тлендиева Нургисы на юг (западная сторона) до улицы Дуйсенова.

телефон: 377-48-74, 240-59-90
Шекаралары: Нұрғиса Тілендиев көшесінен Дүйсенов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Даргомыжский көшесіне дейін; одан әрі Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 26,27,29 үйлер аумағының шығыс шекарасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 29 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 29 және 21 үйлер аумағының оңтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (солтүстік) Лихачев көшесіне дейін; Лихачев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Грановский көшесіндегі № 96 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Грановский көшесіндегі № 96 үй және Қараөткел көшесіндегі № 76 үй аумағының оңтүстік шекарасын бойлай батысқа қарай (солтүстік жағы) Қараөткел көшесіндегі № 76 үй аумағының батыс шекарасына дейін; Қараөткел көшесіндегі № 76 үй аумағының батыс шекарасын бойлай солтүстікке қарай (шығыс жағы) Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Үлкен Алматы өзенінің арнасына дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Грановский көшесіне дейін; Грановский көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Даргомыжский көшесіне дейін; Даргомыжский көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 5 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 5 үй аумағының оңтүстік шекарасын бойлай шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 5 үй аумағының оңтүстік шекарасын бойлай шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Дүйсенов көшесінедейін.