О внесении изменений в решение акима Медеуского района города Алматы от 17 января 2011 года № 01-4/01 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы"
Решение акима Медеуского района города Алматы от 21 ноября 2018 года № 06-01/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 21 ноября 2018 года № 1509. Утратило силу решением акима Медеуского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 06-01/03
Сноска. Утратило силу решением акима Медеуского района города Алматы от 11.04.2019 № 06-01/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата города Алматы от 30 ноября 2017 года № 4/493 и решением ХХIV сессии маслихата города Алматы VI созыва от 30 ноября 2017 года № 175 "О переименовании улицы Фурманова города Алматы", зарегистрированный Департаментом юстиции города Алматы 4 декабря 2017 года № 1430, совместным постановлением акимата города Алматы от 30 ноября 2017 года № 4/494 и решение ХХIV сессии маслихата города Алматы VI созыва от 30 ноября 2017 года № 176 "О переименовании улиц города Алматы", зарегистрированный Департаментом юстиции города Алматы 6 декабря 2017 года № 1432 в связи с измениями границ избирательных участков и переименованием улиц, аким Медеуского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения акима Медеуского района города Алматы от 17 января 2011 года № 01-4/01 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 января 2011 года № 873, опубликованного в газетах "Алматы ақшамы" 10 февраля 2011 года № 15-16 и "Вечерний Алматы" от 10 февраля 2011" года № 20-21) следующее изменение:
1) в приложении к указанному решению наименование центров избирательных участков № 358, 373, 380, 384, 398, 416 изложить в новой редакции, согласно приложению № 1 к настоящему решению;
2) в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 357, 358, 366, 367, 371, 372, 373, 378, 379, 380, 381, 382, 384, 385, 398, 404, 412, 413, 414, 415, 416, 420 согласно приложению № 2 к настоящему решению.

Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы "Алматы қаласы Медеу ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 01-4/01 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 06-01/03 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 қарашада № 1509 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 06-01/03 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 11.04.2019 № 06-01/03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қырқүйегіндегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, бірлескен Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қарашадағы № 4/493 қаулысы және VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІV сессиясының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 175 Алматы қаласы әдiлет департаментінде 2017 жылғы 4 желтоқсанда № 1430 болып тіркелген "Алматы қаласының Фурманов көшесін қайта атау туралы" шешіміне, бірлескен Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қарашадағы № 4/494 қаулысы және VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІV сессиясының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 176 Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2017 жылғы 6 желтоқсанда № 1432 болып тіркелген "Алматы қаласының көшелерін қайта атау туралы" шешіміне сәйкес сайлау учаскелері шекараларының өзгеруіне және көшелерді қайта атауға байланысты, Алматы қаласы Медеу ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы "Алматы қаласы Медеу ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 01-4/01 шешімінің қосымшасына (нормативтік құқықтық акті 2011 жылғы 17 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 873 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2011 жылғы 10 ақпандағы 15-16 және "Вечерний Алматы" газетінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 20-21 санында жарияланған) келесідей өзгерту енгізілсін:
1) аталған шешімнің қосымшасындағы № 358, 373, 380, 384, 398, 416 сайлау учаскелері орталығының атауы, осы шешімнің № 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) аталған шешімнің қосымшасындағы № 357, 358, 366, 367, 371, 372, 373, 378, 379, 380, 381, 382, 384, 385, 398, 404, 412, 413, 414, 415, 416, 420 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің № 2 қосымшасына сәйкес өзгертілсін.

2. Аппарату акима Медеуского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Медеуского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Медеуского района Д. К. Джаманкулова.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Медеуского района Е. Жилкибаев
Приложение № 1
к решению акима
Медеуского района
города Алматы № 06-01/03
от 21 ноября 2018 года
Избирательный участок № 358 Центр: школа – лицей № 28, 050000, город Алматы, проспект Назарбаева, 102
Избирательный участок № 373 Центр: гимназия № 56, 050000, город Алматы, проспект Назарбаева, 138 Избирательный участок № 380 Центр: школа гимназия № 168, 050010, город Алматы, микрорайон Кок-Тобе, улица Нурмагамбетова, 69 Избирательный участок № 384 Центр: общеобразовательная школа №163, 050059, город Алматы, проспект Назарбаева, 289 Избирательный участок № 398 Центр: лицей №161, 050016, город Алматы, проспект Назарбаева, 40 Избирательный участок № 416 Центр: школа гимназия № 168, 050010, город Алматы, микрорайон Кок-Тобе, улица Нурмагамбетова, 69
Приложение № 2
к решению акима
Медеуского района
города Алматы № 06-01/03
от 21 ноября 2018 года
Избирательный участок № 357 Центр: Академия дизайна и технологии "Сымбат", 050002, город Алматы, улица Алимжанова, дом 48
В границах: от улицы Гоголя по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на восток (южная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на юг (западная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева.
Избирательный участок № 358 Центр: школа – лицей № 28, 050000, город Алматы, проспект Назарбаева, 102
В границах: от улицы Богенбай батыра по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на восток (южная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на юг (западная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева.
Избирательный участок № 366 Центр: общеобразовательная школа № 64, 050007, город Алматы,
улица Оренбургская, 17
В границах: от русла Абылгазы (Солоновка) по переулку Полевому на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Брянская; по улице Брянская на восток (южная сторона) до Восточно объездной дороги; по Восточно объездной дороге на север (восточная сторона) до улицы Целиноградская; по улице Целиноградская на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Рудзутака; по улице Рудзутака на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Бригадная; по улице Бригадная на юг (юго-западная сторона) до улицы Рудзутака; по улице Рудзутака на юго-запад (западная сторона) включая территории участков домов четной нумерации улицы Бригадная до улицы Морозова; по улице Морозова на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы 3 Марта; по улице 3 Марта на северо-запад (северо-восточная сторона) до улицы Уразбаевой; по улице Уразбаевой на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Истомина; по улице Истомина на северо-запад (северо-восточная сторона) до улицы Рудзутака по улице Рудзутака на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Украинская; по улице Украинская на юг (западная сторона) до створа улицы Овражная; по улице Овражная на запад (северная сторона) до реки Абылгазы (Солоновка); по руслу реки Абылгазы (Солоновка) на север до переулка Полевого.

2. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің аппараты осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және Медеу ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Медеу ауданы әкімінің аппарат басшысы Д. К. Джаманқұловқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Медеу ауданының әкімі Е. Жылқыбаев
Алматы қаласы
Медеу ауданы әкімінің
2018 жылғы 21 қарашадағы
№ 06-01/03 шешіміне
№ 1 қосымша
№ 358 сайлау учаскесі Орталығы: № 28 мектеп – лицейі, 050000, Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 102 № 373 сайлау учаскесі Орталығы № 56 гимназия, 050000, Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 138 № 380 сайлау учаскесі Орталығы: № 168 мектеп гимназия, 050010, Алматы қаласы, Көк-Төбе шағын
ауданы, Нұрмағамбетов көшесі, 69 № 384 сайлау учаскесі Орталығы: № 163 жалпы білім беретін мектеп, 050059, Алматы қаласы,
Назарбаев даңғылы, 289 № 398 сайлау учаскесі Орталығы: № 161 лицейі, 050016, Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 40 № 416 сайлау учаскесі Орталығы: № 168 мектеп гимназия, 050010, Алматы қаласы, Көк-Төбе шағын
ауданы, Нұрмағамбетов көшесі, 69
Алматы қаласы
Медеу ауданы әкімінің
2018 жылғы 21 қарашадағы
№ 06-01/03 шешіміне
№ 2 қосымша
№ 357 сайлау учаскесі Орталығы: "Сымбат" дизайн және технология академиясы, 050002, Алматы
қаласы, Әлімжанов көшесі, 48 үй
Шекаралары: Гоголь көшесінен Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін.
№ 358 сайлау учаскесі Орталығы: № 28 мектеп – лицейі, 050000, Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 102
Шекаралары: Бөгенбай батыр көшесінен Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін.
№ 366 сайлау учаскесі Орталығы: № 64 жалпы білім беретін мектеп, 050007, Алматы қаласы,
Орынбор көшесі, 17
Шекаралары: Әбілғазы (Солоновка) арнасынан Полевой қиылысымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Брянская көшесіне дейін; Брянская көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Шығыс айналма жолына дейін; Шығыс айналма жолымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Целиноградская көшесіне дейін; Целиноградская көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Бригадная көшесіне дейін; Бригадная көшесімен оңтүстікке қарай (оңтүстік-батыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (батыс жағы) Бригадная көшесінің жұп санды үйлерімен Морозов көшесіне дейін қоса алғанда; Морозов көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) 3 Март көшесіне дейін; 3 Март көшесімен солтүстік батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Оразбаев көшесіне дейін; Оразбаев көшесінен оңтүстік-батысқа (солтүстік-батыс жағы) Истомин көшесіне дейін; Истомин көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесінен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Украинская көшесіне дейін; Украинская көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Овражная көшесіне дейін; Овражная көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Әбілғазы (Солоновка) өзеніне дейін; Әбілғазы (Солоновка) өзені арнасымен солтүстікке қарай Полевой қиылысына дейін.

Избирательный участок № 367 Центр: школа – гимназия № 53, 050007, город Алматы, улица Глубокая, 18
В границах: от русла реки Абылгазы (Солоновка) по улице Овражная на восток (южная сторона) до улицы Украинская; по улице Украинская на север (восточная сторона) до улицы Рудзутака, по улице Рудзутака на северо–восток (юго-восточная сторона) до улицы Истомина; по улице Истомина на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Уразбаевой; по улице Уразбаевой на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы 3 Марта; по улице 3 Марта на юго–восток (юго–западная сторона) до северной границы мусульманского закрытого кладбища Кенсай-1; по границе мусульманского закрытого кладбища Кенсай-1 на запад (северная сторона), далее на юг (западная сторона) до юго-восточной стороны участка дома 36А улицы Сарсенбаева; вдоль юго-восточной стороны участков домов 36А и 27 улицы Сарсенбаева, и домов 136 и 99 улицы Шокая на юго-запад (северо-западная сторона) до юго-западной стороны участка дома 99 улицы Шокая; по юго-западной стороне участков домов 99, 97, 95 улицы Шокая на северо-запад (северо-восточная сторона) до южной стороны участка дома 23Б улицы Пензенская; от южной стороны участка дома 23Б улицы Пензенская, вдоль юго-восточной стороны участков домов 134,136,138,140,142 улицы Шухова на юго-запад (северо-западная сторона), до северного склона горы Кок–Тобе, по северному склону горы Кок–Тобе на запад (северная сторона) до русла реки Абылгазы (Солоновка); по руслу реки Абылгазы (Солоновка) на север (восточная сторона) до улицы Овражная.
Избирательный участок № 371 Центр: гимназия № 35, 050010, город Алматы, проспект Достык, 59
В границах: от проспекта Назарбаева по улице Кабанбай батыра на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Шевченко; по улице Шевченко на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 372 Центр: гимназия № 159, 050010, город Алматы, улица Кабанбай батыра, 86
В границах: от проспекта Назарбаева по улице Богенбай батыра на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Кабанбай батыра; по улице Кабанбай батыра на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Богенбай батыра.

№ 367 сайлау учаскесі Орталығы: № 53 мектеп – гимназия, 050007, Алматы қаласы, Глубокая көшесі, 18
Шекаралары: Әбілғазы (Солоновка) өзені арнасынан Овражная көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Украинская көшесіне дейін; Украинская көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Истомин көшесіне дейін; Истомин көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Оразбаев көшесіне дейін; Оразбаев көшесінен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) 3 Март көшесіне дейін; 3 Март көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Кеңсай-1 жабық мұсылман зиратының солтүстік шекарасына дейін; Кеңсай-1 жабық мұсылман зиратының шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы); ары қарай оңтүстіктен (батыс жағы) Сәрсенбаев көшесі 36А үйі аумағының оңтүстік-шығыс жағына дейін; Сәрсенбаев көшесі 36А және 27 үйлердің, Шоқай көшесі 136, 99 үйлер аумағының оңтүстік-шығыс жағымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Шоқай көшесі 99 үйі аумағының оңтүстік-батысына дейін; Шоқай көшесі 99, 97, 95 үйлерінің оңтүстік-батыс жағымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Пензенская көшесі 23Б үйі аумағының оңтүстік жағына дейін; Пензенская көшесі 23б үйі учаскесінің оңтүстік жағынан бастап, Шухов көшесі 134, 136, 138, 140, 142 үйлер аумағының оңтүстік-шығыс жағымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Көк–Төбе тауының солтүстік қапталына дейін; Көк–Төбе тауының солтүстік қапталымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Әбілғазы (Солоновка) өзені арнасына дейін; Әбілғазы (Солоновка) өзені арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Овражная көшесіне дейін.
№ 371 сайлау учаскесі Орталығы: № 35 гимназия, 050010, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 59
Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Қабанбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық данғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 372 сайлау учаскесі Орталығы: № 159 гимназия, 050010, Алматы қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 86
Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Бөгенбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін.

Избирательный участок № 373 Центр: гимназия № 56, 050000, город Алматы, проспект Назарбаева, 138
В границах: от проспекта Назарбаева по улице Шевченко на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до проспекта Абая; по проспекту Абая на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 378 Центр: Казахский Национальный аграрный университет, 050010,
город Алматы, проспект Абая, 8
В границах: от проспекта Назарбаева по проспекту Абая на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Сатпаева; по улице Сатпаева на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до проспекта Абая.
Избирательный участок № 379 Центр: школа-лицей № 131, 050010, город Алматы, микрорайон Самал–2, дом 22
В границах: от улицы Сатпаева по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Жолдасбекова; по улице Жолдасбекова на запад (северная сторона) до створа западной границы территории дома 9 микрорайона Самал–1; по западной границе территории дома 9 микрорайона Самал–1 на север (восточная сторона) до северной границы территории дома 9/2 микрорайона Самал–1 вдоль северной границы территории дома 9/2 микрорайона Самал–1на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Сатпаева; по улице Сатпаева на восток (южная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 380 Центр: школа гимназия № 168, 050010, город Алматы, микрорайон
Кок-Тобе, улица Нурмагамбетова, 69
В границах: от реки Жарбулак по улице Яблочная (обе стороны) на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Диваева; по улице Диваева на юго-восток (юго-западная сторона) до западного склона горы Кок–Тобе, по западному склону горы Кок–Тобе на юго-запад (северо-западная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на север (восточная сторона) до улицы Яблочная исключая дома № 27, 29 улицы Бекхожина, дом № 19 улицы Ватутина, дом № 50 улицы Кастеева, и дома № 34, 18, 18/1 Дачного переулка.
Избирательный участок № 381 Центр: школа–лицей № 131, 050051, город Алматы, микрорайон Самал–2
В границах: от улицы Жолдасбекова по проспекту Достык на юг (западная сторона) до проспекта Аль–Фараби; по проспекту Аль–Фарабина запад (северная сторона) до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (восточная сторона) исключая границы территории участка дома № 31 микрорайона Самал-2 до улицы Жолдасбекова; по улице Жолдасбекова на восток (южная сторона) до проспекта Достык.

№ 373 сайлау учаскесі Орталығы № 56 гимназия, 050000, Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 138
Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Шевченко көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Абай даңғылына дейін; Абай даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шевченко көшесіне дейін.
№ 378 сайлау учаскесі Орталығы: Қазақ Ұлттық аграрлық университеті, 050010, Алматы қаласы,
Абай даңғылы, 8
Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Абай даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін; Сәтбаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылының бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін.
№ 379 сайлау учаскесі Орталығы: № 131 мектеп – лицейі, 050010, Алматы қаласы, Самал-2 шағын
ауданы, 22 үй
Шекаралары: Сәтбаев көшесінен Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Жолдасбеков көшесіне дейін. Жолдасбеков көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Самал–1 шағын ауданындағы 9 үй аумағы батыс шекарасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы 9 үй аумағының батыс шекарасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–1 шағын ауданындағы 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін; Сәтбаев көшесінің бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 380 сайлау учаскесі Орталығы: № 168 мектеп гимназия, 050010, Алматы қаласы, Көк-Төбе шағын
ауданы, Нұрмағамбетов көшесі, 69
Шекаралары: Жарбұлақ өзенінен Яблочная көшесімен (екі жағы) оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Диваев көшесіне дейін; Диваев көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Көк-Төбе тауының батыс қапталына дейін; Көк-Төбе тауының батыс қапталымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Жарбұлақ өзені арнасына дейін; Жарбұлақ өзені арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Яблочная көшесіне дейін, Бекхожин көшесіндегі № 27, 29, Ватутин көшесіндегі № 19, Қастеев көшесіндегі № 50, Дачный переулок көшесінің № 34, 18, 18/1 үйлерін қоспағанда.
№ 381 сайлау учаскесі Орталығы: № 131 мектеп–лицейі, 050051,Алматы қаласы, Самал–2 шағын ауданы
Шекаралары: Жолдасбеков көшесінен Достық даңғылының бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Әл–Фараби даңғылына дейін; Әл–Фараби даңғылының бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарының бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–2 шағын ауданындағы № 31 үй аумағының шекарасын қоспағанда, Жолдасбеков көшесіне дейін; Жолдасбеков көшесі бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.

Избирательный участок № 382 Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Айсер", 050051,
город Алматы, микрорайон Самал–1, дом 9а
В границах: от бульвара Мендикулова по улице Жолдасбекова на восток (северная сторона) до створа западной границы территории дома 9 микрорайона Самал–1; по западной границе территории дома 9 микрорайона Самал–1 на север (западная сторона) до северной границы территории дома 9/2 микрорайона Самал–1, вдоль северной границы территории дома 9/2 микрорайона Самал–1 на запад (южная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на юг (восточная сторона) до южной границы территории дома 240 проспекта Назарбаева; вдоль южной границы территории дома 240 проспекта Назарбаева на восток (северная сторона) вдоль улицы Снегиной до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (западная сторона) до улицы Жолдасбекова.
Избирательный участок № 384 Центр: общеобразовательная школа № 163, 050059, город Алматы,
проспект Назарбаева, 289
В границах: от юго-западной границы территории дома 36 проспекта Аль-Фараби по проспекту Аль–Фараби на восток (южная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до южной границы территории дома 240 проспекта Назарбаева, вдоль южной границы территории дома 240 проспекта Назарбаева на восток (южная сторона) вдоль улицы Снегиной до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на юг (западная сторона) включая границы территории участка дома № 31 микрорайона Самал-2 до проспекта Аль–Фараби; по проспекту Аль–Фараби на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до южной границы территории дома № 99/1 проспекта Достык; по южной границе территории дома 99/1 на запад (северная сторона), далее по южной границе территории домов № 1, 9, 10 микрорайона Самал–3, до бульвара Мендикулова включая дома № 21, 21В, 22 микрорайона Самал–3; по бульвару Мендекулова на юг (западная сторона) до улицы Хаджи Мукана; по улице Хаджи Мукана на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на юг (западная сторона) до северной границы Центрального Военного Госпиталя Пограничной Службы Комитета Национальной безопасности Республики Казахстан; по северной и западной границе Центрального Военного Госпиталя Пограничной Службы Комитета Национальной безопасности Республики Казахстан на запад, далее на юг (северо-западная сторона) до улицы Тайманова; по улице Тайманова на северо–запад (северо–восточная сторона) до улицы Затаевича; по улице Затаевича на запад (северная сторона) до улицы 8-ой Гвардейской дивизии; по улице 8-ой Гвардейской дивизии на северо–запад (северо–восточная сторона) вдоль юго-западной границе территории дома 36 проспекта Аль-Фараби до проспекта Аль–Фараби.
Избирательный участок № 385 Центр: бизнес центр "Хан Тенгри", 050059, город Алматы, проспект Достык, 117/6

№ 382 сайлау учаскесі Орталығы: "Айсер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, 050051, Алматы
қаласы, Самал–1 шағын ауданы, 9а үй
Шекаралары: Меңдіқұлов гүлзарынан Жолдасбеков көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Самал–1 шағын ауданындағы 9 үй аумағының батыс шекарасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы 9 үй аумағының батыс шекарасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Самал–1 шағын ауданындағы № 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы № 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Назарбаев даңғылындағы 240 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Назарбаев даңғылындағы 240 үй аумағының оңтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Снегина көшесінің бойымен Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Жолдасбеков көшесіне дейін.
№ 384 сайлау учаскесі Орталығы: № 163 жалпы білім беретін мектеп, 050059, Алматы қаласы,
Назарбаев даңғылы, 289
Шекаралары: Әл–Фараби даңғылындағы 36 үй аумағының оңтүстік–батысқа шекарасынан Әл–Фараби даңғылымен шығыс қарай (оңтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Назарбаев даңғылындағы 240 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін, Назарбаев даңғылындағы 240 үй аумағының оңтүстік шекарасының бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Снегина көшесінің бойымен, Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Самал–2 шағын ауданындағы № 31 үй шекарасы аумағын қоса Әл–Фараби даңғылына дейін; Әл–Фараби даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Достық даңғылындағы № 99/1 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; 99/1 үй аумағының оңтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы), әрі қарай Самал–3 шағын ауданындағы № 1, 9, 10 үйлер аумағының оңтүстік шекарасы бойымен Самал–3 шағын ауданындағы № 21, 21В, 22 үйлерді қоса Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті Шекара қызметінің Орталық Әскери госпиталі аумағының солтүстік шекарасына дейін; Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті Шекара қызметінің Орталық Әскери госпиталі аумағының солтүстік және батыс шекарасы бойымен батысқа, әрі қарай оңтүстікке қарай (солтүстік-батыс жағы) Тайманов көшесіне дейін; Тайманов көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Затаевич көшесіне дейін; Затаевич көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) 8-ші Гвардиялық дивизия көшесіне дейін; 8-ші Гвардиялық дивизия көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Әл–Фараби даңғылындағы 36 үй аумағының оңтүстік–батыс шекарасы бойымен Әл–Фараби даңғылына дейін.
№ 385 сайлау учаскесі Орталығы: "Хан Тәңірі" бизнес орталығы, 050059, Алматы қаласы,
Достық даңғылы,117/6

В границах: от проспекта Достык по улице Хаджи Мукана на запад (северная сторона) до улицы Байжанова; по улице Байжанова на юг (западная сторона) до северной границы территории Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан; вдоль северной границы территории Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Хаджи Мукана; по улице Хаджи Мукана на восток (южная сторона) до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (восточная сторона) до южной границы территории дома № 22 микрорайона Самал–3; по южной границе территории дома № 22 микрорайона Самал–3 на восток (южная сторона), до восточной границы территории дома 21 микрорайона Самал-3; по восточной границе территории дома 21 микрорайона Самал-3 на север (восточная сторона), до створа северной границы территории домов 34, 35, 36 микрорайона Самал-3; вдоль северной границы территории домов 34, 35, 36 микрорайона Самал-3 на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Хаджи Мукана, исключая территорию военной части № 0111 Республиканской гвардии Республики Казахстан в границах.
Избирательный участок № 398 Центр: лицей № 161, 050016, город Алматы, проспект Назарбаева, 40
В границах: от проспекта Назарбаева по проспекту Райымбека на восток (южная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаев на юг (западная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 404 Центр: общеобразовательная школа № 99, 050019, город Алматы,
улица Иштван Коныра, 53
В границах: от улицы 3 Марта по улице Морозова на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Жиренше микрорайона Думан; по улице Жиренше микрорайона Думан на север (восточная сторона) до улицы Казыгурт микрорайона Думан; по улице Казыгурт микрорайона Думан на восток (южная сторона) до улицы Акжайык микрорайона Думан; по улице Акжайык микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы Алатау микрорайона Думан; по улице Алатау микрорайона Думан на восток (южная сторона) до границы города; по границе города на юг (западная сторона), далее на запад (северная сторона) до пересечения русла реки Тиксай с границей города; по руслу реки Тиксай на северо–запад (северо–восточная сторона), включая дома по улице Иштван Коныра, находящиеся с восточной стороны русла реки Тиксай до северной границы кладбища Кенсай; вдоль северной границы кладбища Кенсай на запад (северная сторона) до улицы 3 Марта; по улице 3 Марта на северо-запад (северо-восточная сторона) до улицы Морозова.

Шекаралары: Достық даңғылынан Қажымұқан көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Байжанов көшесіне дейін; Байжанов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институты аумағының солтүстік шекарасына дейін; Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери иституты солтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–3 шағын ауданының № 22 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Самал–3 шағын ауданының № 22 үй аумағының оңтүстік шекарасымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы), Самал–3 шағын ауданындағы 21 үй аумағының шығыс шекарасына дейін; Самал–3 шағын ауданындағы 21 үй аумағының шығыс шекарасымен солтүстікке (шығыс жағы), Самал–3 шағын ауданының 34, 35, 36 үйлер аумағының солтүстік шекарасына дейін; Самал–3 шағын ауданының 34, 35, 36 үйлер аумағының солтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; шекарадағы Қазақстан Республикасы Республикалық Гвардиясының № 0111 әскери бөлімшесі аумағын қоспағанда.
№ 398 сайлау учаскесі Орталығы: № 161 лицейі, 050016, Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 40
Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Райымбек даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылынан солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін.
№ 404 сайлау учаскесі Орталығы: № 99 жалпы білім беретін мектеп, 050019, Алматы қаласы,
Иштван Коныр көшесі, 53
Шекаралары: 3 Март көшесінен Морозов көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қазығұрт көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қазығұрт көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан шағын ауданындағы Алатау көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Алатау көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы), қала шекарасына дейін; Қала шекарасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы), әрі қарай батысқа қарай (солтүстік жағы) Тіксай өзені арнасының қала шекарасын кесіп өткен жеріне дейін; Тіксай өзені арнасымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы), Тіксай өзені арнасының шығыс бөлігіндегі Иштван Коныр көшесіндегі үйлерді қоса, Кеңсай зиратының солтүстік шекарасына дейін; Кеңсай зиратының солтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) 3 Март көшесіне дейін; 3 Март көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Морозов көшесіне дейін.

Избирательный участок № 412 Центр: школа–гимназия № 172, 050064, город Алматы, микрорайон Думан,
улица Каркаралы, 15
В границах: от улицы Жиренше микрорайона Думан-1 по Талгарскому тракту на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Болашак микрорайона Думан-1; по улице Болашак микрорайона Думан-1 на юг (западная сторона) до улицы Каркаралы микрорайона Думан-1; по улице Каркаралы микрорайона Думан-1 на восток (южная сторона) до улицы Бишкек микрорайона Думан-1; по улице Бишкек микрорайона Думан-1 на юг (западная сторона) до улицы 10-летие Независимости РК микрорайона Думан; по улице 10-летие Независимости РК микрорайона Думан на северо-восток (юго-восточная сторона) до восточной стороны участка дома 74 улицы 10-летие независимости РК микрорайона Думан; по восточной стороне участка дома 74 улицы 10-летие независимости РК микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы Бурабай микрорайона Думан-1; далее по улице Келес микрорайона Думан-1 на юг (западная сторона) включая все дома нечетной номерации улицы Келес микрорайона Думан-1 до улицы Алатау микрорайона Думан-1; по улице Алатау микрорайона Думан-1 на запад (северная сторона) до улицы Акжайык микрорайона Думан-1; по улице Акжайык микрорайона Думан-1 на север (восточная сторона) до улицы Казыгурт микрорайона Думан-1; по улице Казыгурт микрорайона Думан-1 на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Жиренше микрорайона Думан-1; по улице Жиренше микрорайона Думан-1 на северо-запад (северо-восточная сторона) до Талгарского тракта.
Избирательный участок № 413 Центр: частная школа "Сенiм", 050040, город Алматы, улица Шашкина, 32А
В границах: от границы Бостандыкского района по проспекту Аль-Фараби на северо-восток (юго-восточная сторона) до северо-восточной границы территории дома 100 проспекта Аль-Фараби; по северо-восточной границе территории дома 100 проспекта Аль-Фараби и вдоль северо-восточной границе территории домов 30А, 36А, 36, 44 улицы Шашкина на юго-восток (юго-западная сторона) включая границы территорий домов 38, 38А, 38Б, 38В улицы Шашкина до южной границы территории дома 40 улицы Шашкина; по южной границе территории дома 40 улицы Шашкина на запад (северная сторона) далее на юго-запад (северо-западная сторона) до русла реки Терисбулак; по руслу реки Терисбулак на юго-восток (юго-западная сторона) до створа территории участка дома 258/36 улицы Жамакаева микрорайона Горный Гигант; по створу северо-западной территории участка дома 258/36 улицы Жамакаева микрорайона Горный Гигант на юго-запад (северо-западная сторона) до границы Бостандыкского района; по границе Бостандыкского района на северо-запад (северо-восточная сторона) до проспекта Аль-Фараби включая территорию микрорайона Ремизовка.

№ 412 сайлау учаскесі Орталығы: № 172 мектеп–гимназия, 050064, Алматы қаласы, Думан шағын
ауданы, Қарқаралы көшесі, 15
Шекаралары: Думан-1 шағын ауданындағы Жиренше көшесінен Талғар күре жолымен солтүстік - шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Болашақ көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Болашақ көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Қарқаралы көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Қарқаралы көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Бішкек көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Бішкек көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы ҚР-ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы ҚР-ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесімен солтүстік - шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы ҚР-ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесіндегі 74 үй аумағының шығыс жағына дейін; Думан-1 шағын ауданындағы ҚР-ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесіндегі 74 үй аумағының шығыс жағымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан шағын ауданындағы Бурабай көшесіне дейін; әрі қарай Думан-1 шағын ауданындағы Келес көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Келес көшесіндегі тақ нөмірленген үйлерді қоса, Думан-1 шағын ауданындағы Алатау көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Алатау көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Ақжайық көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Ақжайық көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Қазығұрт көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Қазығұрт көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Жиренше көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Жиренше көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Талғар күре жолына дейін.
№ 413 сайлау учаскесі Орталығы: "Сенiм" жеке меншiк мектебі, 050040, Алматы қаласы,
Шашкин көшесі, 32А
Шекаралары: Бостандық ауданының шекарасынан Әл–Фараби даңғылымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Әл–Фараби даңғылы 100 үй аумағының солтүстік-шығыс шекарасына дейін; Әл–Фараби даңғылы 100 үй аумағының солтүстік-шығыс шекарасымен және Шашкин көшесіндегі 30А, 36А, 36, 44 үйлер аумағының солтүстік–шығыс шекарасы бойымен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Шашкин көшесіндегі 38, 38А, 38Б, 38В үйлері аумағының шекарасын қоса алағанда, Шашкин көшесіндегі 40 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Шашкин көшесі 40 үй аумағының оңтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы) әрі қарай оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Терісбұлақ өзенінің арнасына дейін; Терісбұлақ өзені арнасымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Жамақаев көшесіндегі 258/36 үй аумағына дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Жамақаев көшесіндегі 258/36 үйінің солтүстік-батыс аумағымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Бостандық ауданының шекарасына дейін; Бостандық ауданы шекарасымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін, Ремизовка шағын ауданы аумағын қоса алғанда.

Избирательный участок № 414 Центр: общеобразовательная школа № 77, 050059, город Алматы, микрорайон
Горный Гигант, улица Жукова, 140
В границах: от улицы Азербаева микрорайона Горный Гигант по улице Тайманова микрорайона Горный Гигант на юго–восток (юго–западная сторона) до южной границы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан; по южной границе Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан на северо–восток (юго–восточная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юго–восток (юго–западная сторона) до границы территории домов 300/141 и 291/1 проспекта Достык; между домами 300/141 и 291/1 проспекта Достык на юго–запад (северо–западная сторона) до восточной границы территории садоводческого товарищества Дружба; по границе территории садоводческого товарищества Дружба на северо-запад (северо-восточная сторона) до створа северо-западной границы территории дома 258/36 улицы Жамакаева микрорайона Горный Гигант; вдоль створа северо-западной границы территории дома 258/36 улицы Жамакаева микрорайона Горный Гигант на северо-восток (юго-восточная сторона) до створа улицы Ахмедияровой микрорайона Горный Гигант; по улице Ахмедиярова микрорайона Горный Гигант на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Искендерова микрорайона Горный гигант, по улице Искендерова микрорайона Горный Гигант на юг (западная сторона) до улицы Азербаева микрорайона Горный Гигант; по улице Азербаева микрорайона Горный Гигант на восток (южная сторона) до улицы Тайманова микрорайона Горный Гигант, исключая территорию Республиканского научного института "Центр охраны здоровья матери и ребенка" в границах.
Избирательный участок № 415 Центр: общеобразовательная школа № 77, 050059, город Алматы, микрорайон
Горный Гигант, улица Жукова, 140
В границах: от проспекта Аль–Фараби по северо-восточной границе территории дома 38 проспекта Аль-Фараби на юго-восток (юго-западная сторона) далее по улице 8-ой Гвардейской дивизии микрорайона Горный Гигант на юго–восток (юго–западная сторона) до улицы Затаевича микрорайона Горный Гигант; по улице Затаевича микрорайона Горный Гигант на восток (южная сторона) до улицы Тайманова микрорайона Горный Гигант, по улице Тайманова микрорайона Горный Гигант на юго–восток (юго–западная сторона) до улицы Азербаева микрорайона Горный Гигант; по улице Азербаева микрорайона Горный Гигант на запад (северная сторона) до улицы Искендерова микрорайона Горный Гигант; по улице Искендерова микрорайона Горный Гигант на север (восточная сторона) до улицы Ахмедиярова микрорайона Горный Гигант; по улице Ахмедиярова микрорайона Горный Гигант на запад, далее на юго–запад (северная и северо–западная сторона) до русла реки Терисбулак; по руслу реки Терисбулак на северо-запад (северо-восточная сторона) до створа южной границы территории дома 112 проспекта Аль-Фараби; вдоль створа южной границы территории участка 112 проспекта Аль-Фараби на северо-восток (юго-восточная сторона) до восточной границы территории дома 40 улицы Шашкина; от восточной границы территории дома 40 улицы Шашкина на северо-запад (северо-восточная сторона) до проспекта Аль–Фараби исключая границы территорий домов 38, 38А, 38Б, 38В улицы Шашкина; по проспекту Аль–Фараби на северо–восток (юго–восточная сторона) до северо-восточной границы территории дома 38 проспекта Аль-Фараби.

№ 414 сайлау учаскесі Орталығы: № 77 жалпы білім беретін мектеп, 050059, Алматы қаласы,
Таулы Қырат шағын ауданы, Жуков көшесі, 140
Шекаралары: Таулы Қырат шағын ауданындағы Әзірбаев көшесінен Таулы Қырат шағын ауданындағы Тайманов көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің оңтүстік шекарасына дейін; Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің оңтүстік шекарасымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Достық даңғылындағы 300/141 және 291/1 үйлер аумағының шекарасына дейін; Достық даңғылындағы 300/141 және 291/1 үйлердің арасымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Дружба бау-бақша серіктестігі аумағының шығыс шекарасына дейін; Дружба бау-бақша серіктестігі аумағының шекарасымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Жамақаев көшесіндегі 258/36 үй аумағының солтүстік-батыс шекарасына дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Жамақаев көшесіндегі 258/36 үй аумағының солтүстік-батыс шекарасы бойымен солтүстік-шығысқа (оңтүстік-шығыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Ахмедияров көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Ахмедияров көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Ескендіров көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Ескендіров көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Әзірбаев көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Әзірбаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Тайманов көшесіне дейін, шекарадағы "Ана мен бала денсаулығын қорғау орталығы" Республикалық ғылыми институты аумағын қоспағанда.
№ 415 сайлау учаскесі Орталығы: № 77 жалпы білім беретін мектеп, 050059, Алматы қаласы,
Таулы Қырат шағын ауданы, Жуков көшесі, 140
Шекаралары: Әл–Фараби даңғылынан Әл–Фараби даңғылындағы 38 үй аумағының солтүстік-шығыс шекарасымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) әрі қарай Таулы Қырат шағын ауданы 8-ші Гвардиялық дивизия көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы Затаевич көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы Затаевич көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы Тайманов көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы Тайманов көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Әзірбаев көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Әзірбаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Ескендіров көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Ескендіров көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Ахмедияров көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Ахмедияров көшесімен батысқа қарай, әрі қарай оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік және солтүстік-батыс жағы) Терісбұлақ өзені арнасына дейін; Терісбұлақ өзені арнасымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Әл-Фараби даңғылындағы 112 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Әл-Фараби даңғылындағы 112 үй аумағының оңтүстік шекарасы бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Шашкин көшесіндегі 40 үй аумағының шығыс шекарасына дейін; Шашкин көшесіндегі 40 үй аумағының шығыс шекарасынан солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін, Шашкин көшесіндегі 38, 38А, 38Б, 38В үйлер аумағының шекарасын қоспағанда; Әл-Фараби даңғылымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Әл-Фараби даңғылындағы 38 үй аумағының солтүстік-шығыс шекарасына дейін.

Избирательный участок № 416 Центр: школа гимназия № 168, 050010, город Алматы, микрорайон Кок-Тобе,
улица Нурмагамбетова, 69
В границах: от пересечения улицы Кабанбай Батыра и реки Жарбулак по северо–западной стороне горы Кок–Тобе на северо–восток вдоль улицы Баглановой микрорайона Кок-Тобе (юго–восточная сторона) до реки Абылгазы (Солоновка); по восточному руслу реки Абылгазы (Солоновка) на северо–восток до створа северной границы дома № 61В улицы Первомайская; по северной границе дома № 61В улицы Первомайская на северо-восток до Восточно объездной дороги; по Восточно объездной дороге на юго-запад (северо-западная сторона) далее на юг (западная сторона) до развязки улицы Толе би; от развязки улицы Толе би на юго-восток (юго-западная сторона) включая садоводческое товарищество Кок-Тобе 1 до северной границы территории садоводческого товарищества Эдельвейс; по северной и западной границе территорий садоводческих товариществ Эдельвейс, Восход, Луч на юг (западная сторона) до северной границы микрорайона Кольсай; по северной границе микрорайона Кольсай на запад (северная сторона), до русла реки Абылгазы (Солоновка); по руслу реки Абылгазы (Солоновка) на юг (западная сторона) до линии смотровой площадки "Кок–Тобе"; по линии смотровой площадки "Кок–Тобе" на запад (северная сторона) до створа южной границы территории дома № 85а по улице Сахариева; от створа южной границы территории дома № 85а по улице Сахариева на север (восточная сторона) далее на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Диваева микрорайона Кок-тобе; по улице Диваева микрорайона Кок-Тобе, улице Яблочная микрорайона Кок-Тобе на северо-запад (северо-восточная сторона) до пересечения улицы Кабанбай Батыра и реки Жарбулак, исключая территорию Алматинского областного кожно-венерологического диспансера в границах.
Избирательный участок № 420 Центр: школа–гимназия № 172, 050064, город Алматы, микрорайон Думан,
улица Каркаралы, 15
В границах: от Талгарского тракта по улице Болашак микрорайона Думан-1 на юг (восточная сторона) до улицы Каркаралы микрорайона Думан-1; по улице Каркаралы микрорайона Думан-1; по улице Каркаралы микрорайон Думан-1 на восток (северная сторона) до улицы Бишкек микрорайона Думан-1; по улице Бишкек микрорайона Думан-1 на юг (восточная сторона) до улицы 10-летие Независимости РК микрорайон Думан-1; по улице 10-летие Независимости РК микрорайон Думан-1 на запад (северная сторона) до восточной границы участка дома 74 улицы 10-летие Независимости РК микрорайон Думан-1; вдоль восточной границы участка дома 74 улицы 10-летие Независимости РК микрорайон Думан на юг (восточная сторона) до улицы Бурабай микрорайона Думан-1; далее по улице Келес микрорайона Думан-1 на юг (восточная сторона) исключая все дома нечетной номерации улицы Келес микрорайона Думан-1 до улицы Алатау микрорайона Думан-1; по створу улицы Алатау микрорайон Думан-1 на восток (северная сторона) до границы города; вдоль границы города на север (западная сторона), до Талгарского тракта; по Талгарскому тракту на юго-запад (юго-восточная сторона) до улицы Болашак микрорайона Думан-1.

№ 416 сайлау учаскесі Орталығы: № 168 мектеп гимназия, 050010, Алматы қаласы, Көк-Төбе шағын
ауданы, Нұрмағамбетов көшесі, 69
Шекаралары: Қабанбай батыр көшесі және Жарбұлақ өзенінің қиылысынан Көк–Төбе тауының солтүстік–батыс жағымен Көк–Төбе шағын ауданыныдағы Бағланова көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Әбілғазы (Солоновка) өзеніне дейін; Әбілғазы (Солоновка) өзенінің шығыс арнасымен солтүстік–шығысқа қарай Первомайская көшесіндегі № 61В үйінің солтүстік шекарасына дейін; Первомайская көшесі № 61В үйінің солтүстік шекарасымен солтүстік-шығысқа қарай Шығыс айналма жолына дейін; Шығыс айналма жолымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) әрі қарай оңтүстікке қарай (батыс жағы) Төле би көшесінің жол айрығына дейін; Төле Би көшесінің жол айрығынан оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Көк–Төбе 1 бау-бақша серіктестігін қоса Эдельвейс бау–бақша серіктестігі аумағының солтүстік шекарасына дейін; Эдельвейс, Восход, Луч бау–бақша серіктестіктері аумағының солтүстік және батыс шекарасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Көлсай шағын ауданының солтүстік шекарасына дейін; Көлсай шағын ауданының солтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Әбілғазы (Солоновка) өзенінің арнасына дейін; Әбілғазы (Солоновка) өзені арнасынан оңтүстікке қарай (батыс жағы) "Көк–Төбе" көру алаңының сызығына дейін; "Көк–Төбе" көру алаңы сызығымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сахариев көшесіндегі № 85а үйі аумағының оңтүстік шекарасына дейін, Сахариев көшесіндегі № 85а үйі аумағының оңтүстік шекарасынан солтүстікке (шығыс жағы) әрі қарай солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Көк–Төбе шағын ауданындағы Диваев көшесіне дейін; Көк–Төбе шағын ауданындағы Диваев көшесімен, Көк–Төбе шағын ауданындағы Яблочная көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесі мен Жарбұлақ өзенінің қиылысына дейін, шекарадағы Алматы облыстық тері–венерологиялық диспансерінің аумағын қоспағанда.
№ 420 сайлау учаскесі Орталығы: № 172 мектеп-гимназия, 050064, Алматы қаласы, Думан шағын
ауданы, Қарқаралы көшесі, 15
Шекаралары: Талғар күре жолынан Думан-1 шағын ауданындағы Болашақ көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Қарақаралы көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Қарқаралы көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Бішкек көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Бішкек көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы ҚР-ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы ҚР-ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Думан-1 шағын ауданындағы ҚР-ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесіндегі 74 үй аумағының шығыс шекарасына дейін; Думан-1 шағын ауданындағы ҚР-ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесіндегі 74 үй аумағының шығыс шекарасы бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Бурабай көшесіне дейін; әрі қарай Думан-1 шағын ауданындағы Келес көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Келес көшесіндегі тақ нөмірленген үйлерді қоспағанда, Думан-1 шағын ауданындағы Алатау көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Алатау көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) қала шекарасына дейін; Қала шекарасы бойымен Талғар күре жолына дейін; Талғар күре жолымен оңтүстік-батысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Думан-1 шағын ауданының Болашақ көшесіне дейін.