О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджете Аккайынского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2018 года № 19-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 апреля 2018 года № 4686
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктами 1, 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджете Аккайынского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4470 от 8 января 2018 года, опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы- 2819262,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 540193 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям – 12287,1 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала - 21746 тысяч тенге,
поступлениям трансфертов – 2245036 тысяч тенге;
2) затраты – 2851136,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 29355 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 39682 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 10327 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 61229,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61229,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 39682 тысяч тенге;
погашение займов – 10327 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 31874,8 тысяч тенге.";
в пункте 8:
абзац 1 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть в бюджете района на 2018 год целевые трансферты в общей сумме 184249 тысяч тенге:";
подпункт 11) исключить;
дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) 1810 тысяч тенге на обеспечение организаций образования высокоскоростным доступом к сети интернет.";

"2018-2020 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 сәуірде № 4686 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 109 бабының 1, 5 тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 4470 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық ақтілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға келісті сәйкесінше бекітілсін, соның ішінде 2018 жылға мына көлемдерде:
1) кірістер – 2819262,1 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер - 540193 мың теңге,
салықтық емес түсімдер - 12287,1 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21746 мың теңге,
трансферттердің түсімі - 2245036 мың теңге;
2) шығындар - 2851136,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 29355 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 39682 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 10327 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге,
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 0 мың теңге,
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 61229,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61229,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 39682 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 10327 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31874,8 мың теңге.";
8 тармақта:
1 абзац келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде нысаналы трансферттер жалпы сомасы 184249 мың теңге есепке алынсын:";
11) тармақша алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) білім беру ұйымдарының интернет жүйесіне жоғары жылдамдықпен қол жетімділігін ұйымдастыруын қамтамасыз етуіне 1810 мың теңге.";

дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. Предусмотреть расходы района бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, недоиспользованных в 2017 году, согласно приложению 10.";
приложения 1, 2, 3, 6, указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению;
дополнить приложением 10 к указанному решению согласно приложению 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
ХIХ сессии маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области Р. Исин
Секретарь маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области С. Муканов
Приложение 1
к решению маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 12 апреля 2018 года № 19-1
Приложение 1
к решению маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 22 декабря 2017 года №16-1
Бюджет Аккайынского района на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге

келесі мазмұндағы 11-1 тармақпен толықтырылсын:
"11-1. 10 қосымшаға сәйкес қаржылық жыл басында қалыптасқан бюджет қаражаттың бос қалдықтарының және 2017 жылы толық пайданылмаған республикалық және облыстық бюджеттердің нысаналы трансферттерің қайтару есебінен аудан бюджетінін шығындары қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімді 10 қосымшамен осы шешімнің 5 қосымшаға сәйкес толықтырылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының ХIХ
сессиясының төрағасы Р. Исин
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы С. Мұқанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
2018 жылғы 12 сәуірдегі
№ 19-1 шешіміне 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 16-1 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Соммасы, мың теңге