О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 17-3 "О бюджете Токушинского сельского округа Аккайынского района на 2018 -2020 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 26 сентября 2018 года № 24-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 октября 2018 года № 4922
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 17-3 "О бюджете Токушинского сельского округа Аккайынского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4511, опубликовано 29 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Токушинского сельского округа Аккайынского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы- 23460 тысяч тенге:
налоговые поступления - 4130 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 767 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 18563 тысяч тенге;
2) затраты - 23460 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете объемы целевых текущих трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год, в сумме 2222 тысяч тенге.";
приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
ХХIIII сессии маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
К. Курманбаев
Секретарь маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области С. Муканов

Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-3 "2018-2020 жылдарға арналған Аққайың ауданының Тоқшын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 24-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қазанда № 4922 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-3 "2018-2020 жылдарға арналған Аққайың ауданының Тоқшын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4511 болып тіркелді, 2018 жылғы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Аққайың ауданының Тоқшын ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 23460 мың теңге:
салықтық түсімдер - 4130 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -767 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 18563 мың теңге;
2) шығындар - 23460 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2018 жылға ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі 2222 мың теңге сомада ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының
ХХIIII сессиясының төрағасы
Қ. Құрманбаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы
С. Мұқанов