О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджете Аккайынского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 12 ноября 2018 года № 25-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 ноября 2018 года № 4983
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджете Аккайынского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4470, опубликовано 16 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2994736,6 тысяч тенге:
налоговые поступления - 545103 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 12187,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 33116 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2404330,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3026611,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 29355 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 39682 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 10327 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 61229,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61229,8 тысяч тенге:
поступление займов - 39682 тысяч тенге;
погашение займов - 10327 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 31874,8 тысяч тенге.";
в пункте 8:
первый абзац изложить в следующей редакции:
"8. Учесть в бюджете района на 2018 год целевые трансферты в общей сумме 343543,5 тысяч тенге, в том числе на развитие 100000 тысяч тенге:";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) 8686 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи;";
в пункте 9:
подпункт 8) изложить в следующей редакции:

Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 12 қарашадағы № 25-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 қарашада № 4983 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4470 болып тіркелді, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда баяндалсын:
"1. Аққайың ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2994736,6 мың теңге:
салықтық түсімдер - 545103 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 12187,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 33116 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2404330,5 мың теңге;
2) шығындар – 3026611,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 29355 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 39682 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 10327 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 61229,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 61229,8 мың теңге:
қарыздар түсімі - 39682 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 10327 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 31874,8мың теңге.";
8 тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда баяндалсын:
"8. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде нысаналы трансферттер жалпы сомасы 343543,5 мың теңге есепке алынсын, соның ішінде дамытуға 100000 мың теңге:";
3) тармақша мынадай редакцияда баяндалсын:
"3) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 8686 мың теңге;";
9 тармақта:
8) тармақша мынадай редакцияда баяндалсын:

8) 46298,5 тысяч тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий;";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 15 тысяч тенге.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
ХХV сессии маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
А. Акмамбаева
Секретарь маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
С. Муканов

"8) эпизоотикаға қарсы іс-шаралар өткізуіне 46298,5 мың теңге;";
11 тармақ мынадай редакцияда баяндалсын:
"11. 2018 жылына арналған аудан жергілікті атқарушы органның резерві 15 мың теңге сомада бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының
ХХV сессиясының төрайымы
Ә. Ақмамбаева
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы
С. Мұқанов