О внесении изменения в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 25 декабря 2017 года № 17-7 "О бюджете Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 11 апреля 2018 года № 23-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 мая 2018 года № 4699
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 17-7 "О бюджете Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4549, опубликовано 1 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 896 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 353 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов - 0;
2) затраты – 14 896 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 0.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель XXIII сессии
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
А. Нурмаганбетова
Cекретарь маслихата
района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков

"2018-2020 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Новоселов ауылдық округінің бюджеті туралы" Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-7 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 23-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 мамырда № 4699 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-7 "2018-2020 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Новоселов ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4549 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 1 ақпанда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2018-2020 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Новоселов ауылдық округінің бюджеті бекітілсін, соның ішінде 2018 жылға арналғаны келесі көлемдерде:
1) кірістер – 14 896 мың тенге, соның ішінде:
салық түсімдері – 3 353 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 0;
2) шығыстар – 14 896 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие – 0, соның ішінде:
бюджет несиесі – 0;
бюджет несиесін өтеу – 0;
4) қаржы активтері операциясы бойынша сальдо – 0, соның ішінде:
қаржы активтерді алу – 0;
қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздардың түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
ХХІІІ сессиясының төрайымы
А.Нұрмағанбетова
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының хатшысы
Е.Әділбеков