О внесении изменения в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 25 декабря 2017 года № 17-5 "О бюджете Дружбинского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2018 года № 36-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 декабря 2018 года № 5060
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 17-5 "О бюджете Дружбинского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4545, опубликовано 31 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Дружбинского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 695 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 793,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 6 901,4 тысяч тенге;
2) затраты – 11 695 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 0.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области:
М. Абуова
Секретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области:
Е. Адильбеков

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-5 "2018-2020 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Дружба ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 36-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 желтоқсанда № 5060 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-5 "2018-2020 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Дружба ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4545 тіркелген, 2018 жылы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. Тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2018-2020 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Дружба ауылдық округінің бюджеті бекітілсін, соның ішінде 2018 жылға арналғаны келесі көлемдерде:
1) кірістер – 11 695 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 793,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 6 901,4 мың теңге;
2) шығындар – 11 695 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0:
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
сессиясының төрайымы
М. Әбуова
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан ауданы мәслихатының
хатышысы
Е. Әділбеков