О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Жамбылского района от 25 декабря 2017 года № 17/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2018–2020 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 21 сентября 2018 года № 26/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 октября 2018 года № 4913
В соответствии со статьями 106, 109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района от 25 декабря 2017 года № 17/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2018–2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4498, опубликовано 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2018–2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 843 976,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 406 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 859,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 890 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 403 627,1 тысяч тенге;
2) затраты – 3 876 695,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 930,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 54 112,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 182 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 78 648,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78 648,8 тысяч тенге:
поступление займов – 54 112 тысяч тенге;
погашение займов – 8 182 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 718,8 тысяч тенге.";
подпункт 4) пункта 9 изложить в новой редакции:
"4) 95 490,1 тысяч тенге – на развитие рынка труда.";
пункт 11 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) 9 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство кустового источника водоснабжения в селах Айымжан, Узынколь.";

Жамбыл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/1 "2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданды мәслихатының 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 26/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қазанда № 4913 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-бабтарына және 111-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/1 "2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4498 тіркелген, 2018 жылы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 843 976,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 406 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 859,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 890 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 403 627,1 мың теңге;
2) шығындар – 3 876 695,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45 930,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 54 112,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 182 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 78 648,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78 648,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 54 112 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 182 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32 718,8 мың теңге.";
9 – тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) еңбек нарығын дамытуға – 95 490,1 мың теңге.";
11 – тармақ мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) Айымжан, Ұзынкөл ауылдарында шоғырландырылған сумен жабдықтау көзін салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге – 9 000 мың теңге.";

подпункты 2), 3) пункта 11 изложить в новой редакции:
"2) 6 862 тысячи тенге – субсидии на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралман;
3) 12 093 тысяч тенге – на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям, включая обучения в мобильных центрах.";
приложения 1, 5, 11 и 12 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.

11- тармақтың 2), 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидиялар – 6 862 мың теңге;
3) мобильді оқу орталықтарында оқытуды есепке ала отырып жұмысшы кадрларды еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер және дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқыту – 12 093 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 5, 11 және 12 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

119 063
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 383
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3 321
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
43 700
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
363
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 879
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
365
023
Методическая работа
8 233
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17 157
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
24 662
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
337 490,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31 547
005
Государственная адресная социальная помощь
31 547
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 820
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9 650
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2 170
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
294 123,1
002
Программа занятости
146 287,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 428
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12 675
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 080
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
52 822
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33 212
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 016
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

119 063
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 383
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3 321
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
43 700
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
363
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10 879
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
365
023
Әдістемелік жұмыс
8 233
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17 157
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
24 662
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
337 490,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31 547
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
31 547
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 820
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9 650
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2 170
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
294 123,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
146 287,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 428
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12 675
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 080
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
52 822
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33 212
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 016
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу