О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Жамбылского района от 29 декабря 2017 года № 17/3 "О бюджете Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2018 года № 28/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 декабря 2018 года № 5077
В соответствии со статьями 106, 109-1 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района от 29 декабря 2017 года № 17/3 "О бюджете Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4499, опубликовано 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 185 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 980 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 20 205 тысяч тенге;
2) затраты – 28 185 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2018 год целевые трансферты из районного бюджета:
1) 2 028 тысяч тенге – на содержание аппарата акима сельского округа;
2) 312 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов;
3) 240 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;

Жамбыл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 17/3 "2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 28/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 5077 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодекстің 106, 109-1 және 111-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 17/3 "2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4499 тіркелген, 2018 жылы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджеті, көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 185 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 980 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 20 205 мың теңге;
2) шығындар – 28 185 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдығы – 0 теңге.";
мынадай мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2018 жылға арналған ауылдық округтің бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін:
"1) ауылдық округ әкімінің аппаратын ұстау – 2 028 мың теңге;
2) елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 312 мың теңге;
3) елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 240 мың теңге;

4) 440 тысяч тенге – на благоустройство территории.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
сессии маслихата
Жамбылского района
___________Р. Садыков
Секретарь
маслихата
Жамбылского района
__________ Б. Мусабаев
Приложение к решению маслихата Жамбылского района от 07 декабря 2018 года № 28/2
Приложение 1 к решению маслихата Жамбылского района от 29 декабря 2017 года № 17/3
Бюджет Благовещенского сельского округа на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1) Доходы

4) аумақты абаттандыруға – 440 мың теңге.";
көрсетілген шешімдегі 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы
мәслихаты сессиясының
төрағасы
______________Р. Садықов
Жамбыл ауданы
мәслихатының
хатшысы
__________ Б. Мұсабаев
2018 жылғы 07 желтоқсандағы Жамбыл ауданы мәслихатының № 28/2 шешіміне қосымша
2017 жылғы 29 желтоқсандағы Жамбыл ауданы мәслихатының № 17/3 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Благовещенка ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1. Кірістер