О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 22/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 июня 2018 года № 28/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 июля 2018 года № 4801
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 22/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2018-2020 годы" (опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4497) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 077 638,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 795 462 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 641,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 50 677 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 215 858,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5 096 693,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 83 451,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 115 484,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 033 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 102 506,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102 506,2 тысяч тенге:
поступление займов – 115 440 тысяч тенге;
погашение займов – 32 033 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 099,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

"2018-2020 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 28/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 шілдеде № 4801 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/1 шешіміне (2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланды, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4497 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
" 1. Сәйкесінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2018-2020 жылдарға, соның ішінде 2018 жылға арналған Қызылжар аудандық бюджет мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 077 638,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 795 462 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 641,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 677 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 215 858,5 мың теңге;
2) шығындар – 5 096 693,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 83 451,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 115 484,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 033 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 102 506,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102 506,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 115 440 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32 033 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 099,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

148 587,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17 264,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
76 260,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22 691,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
181,0
023
Методическая работа
19 020,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13 171,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
378 852,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14 938,0
005
Государственная адресная социальная помощь
14 938,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
14 226,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7 717,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
6 509,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
349 688,0
002
Программа занятости
160 408,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20 117,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 251,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
86 459,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 285,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37 165,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 425,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
410,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
14 168,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
269 845,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

148 587,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 264,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
76 260,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
22 691,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
181,0
023
Әдістемелік жұмыс
19 020,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13 171,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
378 852,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14 938,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14 938,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14 226,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7 717,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
6 509,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
349 688,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
160 408,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20 117,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 251,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
86 459,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 285,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37 165,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 425,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
410,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
14 168,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
269 845,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі