О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 15-1 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2018 года № 18-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 мая 2018 года № 4711
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 15-1 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 09 января 2018 года под № 4476, опубликовано 12 января 2018 года в районных газетах "Мағжан жұлдызы и "Вести") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 571 556,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 696 932,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 305,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 450,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 854 869,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4 615 989,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 420,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 25 252,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4832,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – ( - 64 852,9 ) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64 852,9 тысяч тенге;
поступление займов – 25 252,0 тысяч тенге;
погашение займов – 4832,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 44 432,9 тысяч тенге.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.

"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 15-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 18-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 мамырда № 4711 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2019-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 15-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 4476 болып тіркелді, "Мағжан жұлдызы", "Вести" аудандық газеттерінде 2018 жылғы 12 қаңтарда жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 571 556,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 696 932,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 305,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 15 450,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 854 969,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 615 989,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20 420,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 25 252,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 832,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 64 852,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 64 852,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 25 252,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 832,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 44 432,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
маслихата района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
А. Лунин
Секретарь маслихата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Т. Абильмажинов
Приложение № 1 к решению маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2018 года № 18-1
Приложение № 1 к решению маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 15-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының төрағасы
А. Лунин
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы
Т. Әбілмәжінов
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 18-1 шешіміне № 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 15-1 шешіміне № 1 қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

167 605,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8 905,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
158 700,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 574,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29 473,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 451,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
650,0
2
Оборона
13 329,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 329,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 112,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 217,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 000,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 405,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 405,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 405,0
4
Образование
2 646 057,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 370,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
12 370,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 611 038,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 845,0
003
Общеобразовательное обучение
2 234 052,4
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
46 576,0
006
Дополнительное образование для детей
26 284,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
70 267,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 019,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

167 605,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 905,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
158 700,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 574,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 473,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 451,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
650,0
2
Қорғаныс
13 329,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 329,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 112,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3 217,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 000,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 405,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 405,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
2 405,0
4
Бiлiм беру
2 646 057,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 370,0
005
Ауылдық жерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
12 370,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 611 038,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 845,0
003
Жалпы білім беру
2 234 052,4
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
46 576,0
006
Балаларға қосымша білім беру
26 284,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
70 267,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
11 019,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

20 020,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
301,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
300,0
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
274 626,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
52 563,0
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
52 563,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
135 193,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9 367,3
003
Поддержка культурно-досуговой работы
33 635,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
74 770,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 271,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16 150,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
30 579,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10 830,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
13 474,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 275,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
21 791,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
7 754,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 991,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6 319,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 727,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
34 500,0
008
Развитие объектов спорта
34 500,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
136 755,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 865,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 865,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)

20 020,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
301,0
058
Ауылдық елді мекендердегі су тарту және сумен қамту жүйесін дамыту
300,0
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жастар үшін қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жатақханалар салу, салып бітіру
1,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
274 626,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
52 563,0
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
52 563,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
135 193,3
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту және мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 367,3
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
33 635,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
74 770,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
1 271,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
16 150,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
30 579,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 830,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
13 474,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6 275,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
21 791,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 754,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5 991,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6 319,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 727,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
34 500,0
008
Спорт объектілерін дамыту
34 500,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
136 755,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) экономика және қаржы бөлімі
7 865,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
7 865,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауыл шаруашылығы бөлімі