О признании утратившим силу решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 4 апреля 2017 года № 71 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 19 марта 2018 года № 150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 апреля 2018 года № 4634
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 4 апреля 2017 года № 71 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4172, опубликовано 10 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
XХI сессии маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области Л. Валяева
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области К. Шарипов

"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында қызметін іске асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2017 жылғы 4 сәуірдегі № 71 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 150 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 сәуірде № 4634 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында қызметін іске асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2017 жылғы 4 сәуірдағы № 71 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4172 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 мамырда электронды түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы
мәслихатының ХХI
сессиясының төрайымы Л. Валяева
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы
мәслихатының хатшысы Қ. Шәріпов