О внесении изменений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2017 года № 130 "О бюджете города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 3 мая 2018 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 мая 2018 года № 4724
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "О бюджете города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2018 - 2020 годы" от 26 декабря 2017 года № 130 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 4528, опубликовано 31 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2018 - 2020 годы (далее – бюджет города Тайынша) согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 129378,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 105897,1 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 3481 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 20000 тысяч тенге;
2) затраты - 129378,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель XXIV сессии
маслихата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
Д.Жакупов
Секретарь
маслихата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
К.Шарипов

"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 130 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2018 жылғы 3 мамырдағы № 168 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 мамырда № 4724 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 1-тармағына, 109-1-бабының 4 тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы 130 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4528 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 31 қаңтарда электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласының 2018 – 2020 жылдарға арналған бюджеті (бұдан әрі – Тайынша қаласының бюджеті) тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 129378,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 105897,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 3481 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 20000 мың теңге;
2) шығындар – 129378,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
XXIV сессиясының төрағасы
Д.Жақыпов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
хатшысы
Қ.Шәріпов