Об утверждении бюджета Чермошнянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2019 - 2021 годы
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 января 2019 года № 5168
В соответствии со статьями 9-1, статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Чермошнянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 24328 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4487 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 19841 тысяч тенге;
2) затраты - 26518,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2190,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2190,4 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2190,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 04.10.2019 № 282 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Установить, что доходы бюджета Чермошнянского сельского округа формируются за счет налоговых и неналоговых поступлений в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан.
3. Объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Чермошнянского сельского округа составляет 17121 тысяч тенге.
3-1. Учесть в бюджете Чермошнянского сельского округа на 2019 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 1835 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 885 тысяч тенге.

Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чермошнян ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 229 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 5168 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чермошнян ауылдық округінің 2019 – 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24328 мың теңге:
салықтық түсімдер - 4487 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19841 мың теңге;
2) шығындар – 26518,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2190,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2190,4 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2190,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 04.10.2019 № 282 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Чермошнян ауылдық округі бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52-1-бабына сәйкес салықтық және салықтық емес түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін.
3. Аудандық бюджеттен Чермошнян ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 17121 мың теңгені құрайды.
3-1. 2019 жылға арналған Чермошнян ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімі есепке алынсын, оның ішінде:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге - 1835 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 885 мың теңге.

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 04.10.2019 № 282 (вводится в действие с 01.01.2019).
3-2. Предусмотреть в бюджете Чермошнянского сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 04.10.2019 № 282 (вводится в действие с 01.01.2019).

Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 04.10.2019 № 282 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-2. осы шешімге 4-қосымшаға сәйкес Чермошнян ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жылдың басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығыстар көзделсін.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 04.10.2019 № 282 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель XXXV сессии
районного маслихата
Б. Рустамов
Секретарь районного
маслихата
К. Шарипов
Приложение 1 к решению маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 229
Бюджет Чермошнянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2019 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 04.10.2019 № 282 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXXV сессиясының төрағасы
Б. Рустамов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ. Шәріпов
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 229 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чермошнян ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 04.10.2019 № 282 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы