О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 20/1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 сентября 2018 года № 28/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 октября 2018 года № 4910
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 20/1 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4478, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
подпункт 4) пункта 1 на казахском языке изложить в следующей редакции:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;";
текст решения на русском языке оставить без изменения;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
в заголовке приложения 4 к указанному решению на казахском языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық";
заголовок приложения 4 на русском языке оставить без изменения.

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20/1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2018 жылғы 25 қыркүйектегі № 28/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қазанда № 4910 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 1-тармағына, 109-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20/1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4478 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 17 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі 1-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;";
шешімнің орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
көрсетілген шешімдегі 1-қосымшасы осы шешімдегі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
қазақ тілінде көрсетілген шешімге 4-қосымшаның тақырыбында "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 4-қосымшаның тақырыбы өзгеріссіз қалдырылсын.

25188,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1000,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
968,0
015
Капитальные расходы государственного органа
120,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15501,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
15501,0
02
Оборона
8666,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8666,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6424,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1350,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
892,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
359,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
359,0
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
359,0
04
Образование
2043161,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
28164,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
28164,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5479,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
5479,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1980488,0
003
Общеобразовательное обучение
1679579,7
006
Дополнительное образование для детей
60839,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
182,0
023
Методическая работа
9108,3
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
150344,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
11896,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2497,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования

25188,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1000,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
968,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15501,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15501,0
02
Қорғаныс
8666,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8666,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6424,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1350,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
892,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
359,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
359,0
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
359,0
04
Білім беру
2043161,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
28164,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
28164,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5479,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5479,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1980488,0
003
Жалпы білім беру
1679579,7
006
Балаларға қосымша білім беру
60839,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
182,0
023
Әдістемелік жұмыс
9108,3
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
150344,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
11896,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2497,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер