Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда по Атырауской области
Решение Атырауского областного маслихата от 20 июня 2018 года № 224-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 июля 2018 года № 4194.
В соответствии со статьей 14 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, со статьей 587 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", областной маслихат VI созыва на очередной XХII сессии РЕШИЛ:

Атырау облысы бойынша мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкаларын бекіту туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 224-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 шілдеде № 4194 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 14 бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 587 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, VI шақырылған облыстық мәслихат кезекті XXIІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить ставки платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда согласно приложениями 1, 2.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Атырауского областного маслихата по вопросам экологии, природопользования и аграрных вопросов (Е. Ихсанов).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Юсупов
Секретарь маслихата У. Зинуллин

1. Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкалары 1, 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау облыстық мәслихаттың экология, табиғатты пайдалану және аграрлық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Е. Ихсанов) жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Юсупов
Мәслихат хатшысы Ө. Зинуллин

Приложение 1 к решению Атырауского областного маслихата от 20 июня 2018 года № 224-VI
Ставки платы за побочные лесные пользования участками государственного лесного фонда
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атырауского областного маслихата от 21.06.2019 № 331-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Виды побочных лесных пользований
Единица измерения
Ставки платы, тенге
1
Сенокошение, в том числе по группам качественного состояния сенокосных угодий:
1.1
Хорошее
га

Атырау облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 20 маусымдағы № 224-VI шешіміне 1-қосымша
Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде жанама орман пайдалану үшін төлемақы ставкалары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облыстық мәслихатының 21.06.2019 № 331-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
р/с
Жанама орман пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
Төлемақы ставкасы, теңге
1
Шөп шабу, соның ішінде шабындық жерлердің сапалық жай-күйінің топтары бойынша:
1.1.
Жақсы
га

Сноска. Приложение 2 - в редакции решения Атырауского областного маслихата от 21.06.2019 № 331-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Виды пользования, в том числе по срокам
Единица измерения
Ставка платы, тенге
Долгосрочное лесопользование (от 10 до 49 лет)
1
Пользование участками государственного лесного фонда в туристических, рекреационных и спортивных целях
га

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облыстық мәслихатының 21.06.2019 № 331-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
р/с
Пайдалану түрі, соның ішінде мерзімі бойынша
Өлшем бірлігі
Төлемақы ставкасы, теңге
Ұзақ мерзімді орман пайдалану (10 жылдан 49 жылға дейін)
1
Мемлекеттік орман қоры учаскелерін туристік, рекреациялық және спорттық мақсаттары үшін пайдалану
га