О внесении изменений и дополнений в решение ХІХ сессии областного маслихата VІ созыва от 13 декабря 2017 года № 167-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 27 августа 2018 года № 241-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 сентября 2018 года № 4236
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении областного бюджета на 2018-2020 годы, Атырауский областной маслихат VІ созыва на ХХІV сессии РЕШИЛ:
Внести в решение ХІХ сессии областного маслихата VІ созыва от 13 декабря 2017 года № 167-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4023, опубликовано 11 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "211 597 604" заменить цифрами "211 736 491";
цифры "90 078 732" заменить цифрами "89 822 634";
цифры "3 037 433" заменить цифрами "3 413 234";
цифры "2 907" заменить цифрами "22 091";
в подпункте 2):
цифры "218 557 038" заменить цифрами "218 717 335";
в подпункте 3):
цифры "9 853 548" заменить цифрами "10 954 601";
цифры "14 091 656" заменить цифрами "16 022 170";
цифры "4 238 108" заменить цифрами "5 067 569";
в подпункте 5):
цифры "-16 728 367" заменить цифрами "-17 850 830";
в подпункте 6):
цифры "16 728 367" заменить цифрами "17 850 830";
цифры "13 570 656" заменить цифрами "15 501 170";
цифры "4 291 184" заменить цифрами "5 099 235";
в пункте 2: в абзаце "по социальному налогу":
строки "Курмангазинскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Жылыойскому районам и городу Атырау – 50%; Индерскому району – 85%, Макатскому, Махамбетскому районам – 100%;" изложить в следующей редакции:
"Курмангазинскому, Исатайскому, Кзылкогинскому районам и городу Атырау – 50%, Жылыойскому району – 80%, Индерскому району – 85%, Макатскому, Махамбетскому районам – 100%;"
в пункте 7: цифры "526 818" заменить цифрами "226 818";
в пункте 13:

"VІ шақырылған облыстық мәслихаттың ХІХ сессиясының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 167-VІ "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 241-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 қыркүйекте № 4236 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған Атырау облысының мәслихаты ХХІV сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VІ шақырылған облыстық мәслихаттың ХІХ сессиясының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 167-VІ "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4023 тіркелген, 2018 жылы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"211 597 604" деген сандар "211 736 491" деген сандармен ауыстырылсын;
"90 078 732" деген сандар "89 822 634" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 037 433" деген сандар "3 413 234" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 907" деген сандар "22 091" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"218 557 038" деген сандар "218 717 335" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"9 853 548" деген сандар "10 954 601" деген сандармен ауыстырылсын;
"14 091 656" деген сандар "16 022 170" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 238 108" деген сандар "5 067 569" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-16 728 367" деген сандар "-17 850 830" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"16 728 367" деген сандар "17 850 830" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 570 656" деген сандар "15 501 170" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 291 184" деген сандар "5 099 235" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта: "әлеуметтік салық бойынша" деген абзацтағы:
"Құрманғазы, Исатай, Қызылқоға, Жылыой аудандары, Атырау қаласына – 50%; Индер ауданына – 85%, Мақат, Махамбет аудандарына – 100%;" деген жолдар келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"Құрманғазы, Исатай, Қызылқоға аудандары, Атырау қаласына – 50%; Жылыой ауданына – 80%, Индер ауданына – 85%, Мақат, Махамбет аудандарына – 100%;"
7-тармақта: "526 818" деген сандар "226 818" деген сандармен ауыстырылсын;
13-тармақта:

21. Произведенные кассовые расходы подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" программы 04 2 261 006 "Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования" в сумме 3 860 000 тенге перенести на подпрограмму 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

21. 04 2 261 006 "Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру" бағдарламасы 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасы бойынша жұмсалған 3 860 000 теңге кассалық шығындары 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен" кіші бағдарламасына жылжытылсын.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов (Б. Абдешев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Б. Абдешев
Секретарь маслихата У. Зинуллин
Приложение к решению ХХІV сессии областного маслихата от 27 августа 2018 года № 241-VІ
Приложение 1 к решению ХІХ сессии областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 167-VІ
Областной бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б. Абдешев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Б. Әбдешев
Мәслихат хатшысы Ө. Зинуллин
Облыстық мәслихаттың ХХІV сессиясының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 241-VІ шешіміне 1-қосымша
Облыстық мәслихаттың ХІХ сессиясының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 167-VІ шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

1240705
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки и гражданской зашиты
43970
009
Капитальные расходы государственного органа
4196
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1192539
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7879324
1
Правоохранительная деятельность
7879324
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
6936099
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
5366527
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
3435
006
Капитальные расходы государственного органа
1443621
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
36500
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
52898
015
Организация содержания служебных животных
33118
271
Управление строительства области
943225
003
Развитие объектов органов внутренних дел
5000
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
938225
04
Образование
19550078
1
Дошкольное воспитание и обучение
1277535
271
Управление строительства области
1277535
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1277535
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
6208661
261
Управление образования области
4403132
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
775287
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1300812
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
151929
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
1973711
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
201393
271
Управление строительства области
1599938
079
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования

1240705
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру даярлығы және азаматтық қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43970
009
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4196
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1192539
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7879324
1
Құқық қорғау қызметi
7879324
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
6936099
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5366527
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
3435
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1443621
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
36500
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
52898
015
Қызметтік жануарларда ұстауды ұйымдастыру
33118
271
Облыстың құрылыс басқармасы
943225
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
5000
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
938225
04
Бiлiм беру
19550078
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1277535
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1277535
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1277535
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
6208661
261
Облыстың білім басқармасы
4403132
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
775287
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1300812
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
151929
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты
есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1973711
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
201393
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1599938
079
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi

121
271
Управление строительства области
1369785
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1369785
3
Специализированная медицинская помощь
1283240
253
Управление здравоохранения области
1283240
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1283240
4
Поликлиники
13417
253
Управление здравоохранения области
13417
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
13417
5
Другие виды медицинской помощи
32166
253
Управление здравоохранения области
32166
029
Областные базы спецмедснабжения
32166
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2807184
253
Управление здравоохранения области
2807184
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
89926
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
138665
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
65161
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
32539
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2801
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2435589
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3929056
1
Социальное обеспечение
1639740
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1441314
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
132594
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
363489
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
104755
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
228028
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи

121
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1369785
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1369785
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1283240
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1283240
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1283240
4
Емханалар
13417
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13417
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
13417
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
32166
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
32166
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
32166
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2807184
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2807184
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89926
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
138665
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
65161
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
32539
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2801
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2435589
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3929056
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1639740
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1441314
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
132594
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
363489
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
104755
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
228028
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

522936
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
89512
261
Управление образования области
173376
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
118192
037
Социальная реабилитация
55184
271
Управление строительства области
25050
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
25050
2
Социальная помощь
667373
256
Управление координации занятости и социальных программ области
667373
003
Социальная поддержка инвалидов
664071
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
3302
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1621943
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1526776
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
96478
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8900
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2730
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
985636
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
171772
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7896
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
29911
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
80000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
143453
263
Управление внутренней политики области
26780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

522936
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89512
261
Облыстың білім басқармасы
173376
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
118192
037
Әлеуметтік сауықтандыру
55184
271
Облыстың құрылыс басқармасы
25050
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
25050
2
Әлеуметтiк көмек
667373
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
667373
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
664071
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3302
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1621943
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1526776
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96478
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8900
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2730
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
985636
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
171772
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7896
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
29911
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
80000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
143453
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

2640491
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
6417175
1
Сельское хозяйство
2651746
255
Управление сельского хозяйства области
2396696
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
110451
002
Поддержка семеноводства
6000
003
Капитальные расходы государственного органа
0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
90047
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1263
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
24640
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
3000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
49036
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1127780
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
656952
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
200978
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
61556
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
9057
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
55936
719
Управление ветеринарии области
255050
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
25319

2640491
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
6417175
1
Ауыл шаруашылығы
2651746
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2396696
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110451
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
6000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
90047
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1263
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
24640
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
3000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
49036
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1127780
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
656952
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
200978
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
61556
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
9057
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
55936
719
Облыстың ветеринария басқармасы
255050
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25319
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру