Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Атырауской области
Решение Атырауского областного маслихата от 27 августа 2018 года № 242-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 сентября 2018 года № 4239
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 569 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Атырауский областной маслихат VI созыва на внеочередной XXIV сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Атырауской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Атырауского областного маслихата по вопросам экологии, природопользования и аграрии (Е. Ихсанов).

Атырау облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 242-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 қыркүйекте № 4239 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 38-бабының 5) тармақшасына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 569-бабына сәйкес, VI шақырылған Атырау облыстық мәслихат кезектен тыс XXIV сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Атырау облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау облыстық мәслихаттың экология, табиғат пайдалану және аграрлық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (Е. Ихсанов) жүктелсін.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Абдешев
Секретарь маслихата У. Зинуллин
Приложение к решению
Атырауского областного
маслихата от 27 августа
2018 года №242-VI
Ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников в бассейнах рек Урал, Уил, Сагиз, Эмба, Кигач и Каспийского моря
№ п/п
Вид специального
водопользования
Единица измерения
Ставки платы
1
Жилищно – эксплуатационные и коммунальные услуги
тенге/1000 кубических метров

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Әбдешев
Мәслихат хатшысы Ө. Зинуллин
Атырау облыстық мәслихаттың
2018 жылғы 27 тамыздағы
№242-VI шешіміне қосымша
Каспий теңізінің және Жайық, Қиғаш, Ойыл, Сағыз, Ембі өзендерінің бассейндерінің жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларының мөлшері
№п/п
Арнаулы су пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
Төлем ставкалары
1
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер
теңге/1000 текше метрі