Об определении размера обеспечения за один гектар по Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 4 сентября 2018 года № 212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 октября 2018 года № 4251
В соответствии со статьей 274 Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить размер обеспечения за один гектар по Атырауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Наутиева А.И.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Приложение к постановлению акимата Атырауской области от "4" сентября 2018 года № 212
Размер обеспечения за один гектар по Атырауской области
Размер обеспечения с первого по третий год срока старательства включительно определяется в размере 10% от суммы ежегодных минимальных расходов на операции по старательству по одному гектару, установленных в пункте 3 статьи 210 и статье 274 Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", по следующей формуле:
О=6940×МРП×10%
где:
О – размер обеспечения с первого по третий год срока старательства включительно;
МРП – месячный расчетный показатель, установленный на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете.

Атырау облысы бойынша бір гектар үшін қамтамасыз етудің мөлшерін айқындау туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 4 қыркүйектегі № 212 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 қазанда № 4251 болып тіркелді
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Кодексінің 274-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысы бойынша бір гектар үшін қамтамасыз етудің мөлшері айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ә.И. Нәутиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы "4" қыркүйектегі № 212 қаулысына қосымша
Атырау облысы бойынша бір гектар үшін қамтамасыз етудің мөлшері
Қамтамасыз ету мөлшері бірінші және үшінші жылы аралығын қоса алған мерзімдегі бір гектар үшін жұмсалған жылдық ең төменгі шығын сомасының 10%-дық көлемінде 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану" Кодексінің 210 және 274-баптарының 3) тармақшасында бекітілген төмендегі формуламен анықталады.
О=6940×АЕК×10%
мұндағы:
О – барлауды қоса алғандағы бірінші жылдан үшінші жыл аралығын қоса алған мерзімдегі қамтамасыз етудің мөлшері
АЕК – айлық есептік көрсеткіш, республикалық бюджет заңы бойынша қаржылық жылға сәйкес бекітілген.