О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 14 декабря 2017 года № 177 "О бюджете города на 2018-2020 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 20 марта 2018 года № 201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 апреля 2018 года № 4120
В соответствии со статьей 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении городского бюджета на 2018-2020 годы, Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 14 декабря 2017 года № 177 "О бюджете города на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4035, опубликовано 22 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "116 387 940" заменить цифрами "144 541 408";
цифры "109 266 935" заменить цифрами "131 293 799";
цифры "3 970 515" заменить цифрами "10 097 119";
в подпункте 2):
цифры "114 087 940" заменить цифрами "154 356 001";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "300 000" заменить цифрами "528 925", в том числе:
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "300 000" заменить цифрами "528 925";
в подпункте 5):
цифры "2 000 000" заменить цифрами "-10 343 518";
в подпункте 6):
цифры "2 000 000" заменить цифрами "10 343 518";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "427 344";
в пункте 4:
цифры "15 016" заменить цифрами "16 970";
цифры "511" заменить цифрами "2 572";
в пункте 6:
цифры "114 026" заменить цифрами "110 845";
в пункте 9:
цифры "646 813" заменить цифрами "1 037 269";
цифры "49 229" заменить цифрами "300 385";
в пункте 10:
цифры "750 000" заменить цифрами "1 550 000".
Дополнить пунктами 15, 16 и 17 следующего содержания:

Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 177 "2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 201 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 сәуірде № 4120 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және қала әкімдігінің 2018-2020жылдарға арналған қала бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Атырау қалалық мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 177 "2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықытық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4035 тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"116 387 940" деген сандар "144 541 408" деген сандармен ауыстырылсын;
"109 266 935" деген сандар "131 293 799" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 970 515" деген сандары "10 097 119" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"114 087940" деген сандар "154 356 001" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген жолдағы"300 000" деген сандары "528 925" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолдағы "300 000" деген сандары "528 925" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"2 000 000" деген сандар "-10 343 518" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"-2 000 000" деген сандар "10 343 518" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолдағы "0" деген саны "427 344" деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақта:
"15 016" деген сандар "16 970" деген сандармен ауыстырылсын;
"511" деген сандар "2 572" деген сандармен ауыстырылсын.
6 тармақта:
"114 026" деген сандар "110 845" деген сандармен ауыстырылсын.
9 тармақта:
"646 813" деген сандар "1 037 269" деген сандармен ауыстырылсын;
"49 229" деген сандар "300 385" деген сандармаен ауыстырылсын.
10 тармақта:
"750 000" деген сандар" "1 550 000" деген сандармен ауыстырылсын.
Келесі мазмұндағы 15, 16 және 17 тармақтармен толықтырылсын:

"15. Учесть, что в городском бюджете из областного бюджета предусмотрены поступления займов для финансирования строительства жилья на 2018 год в сумме – 11 916 174 тысяч тенге.
16. Учесть, что в городском бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на развитие транспортной инфраструктуры – 4 536 478 тысяч тенге.
17. Учесть, что в городском бюджете на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих объемах:
55 655 тысяч тенге - на содержание учреждений образования;
60 000 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильных дорог;

"15. 2018 жылға қалалық бюджетте облыстық бюджеттен тұрғын үй құрылысын салуға - 11 916 174 мың теңге қарыздардың түсімдері көзделгені ескерілсін.
16. 2018 жыға қалалық бюджетте облыстық бюджеттен көлік инфрақұрылымын дамытуға – 4 536 478 мың теңге даму трасферті көзделгені ескерілсін.
17. 2018 жылға қалалық бюджетте облыстық бюджеттен келесідей көлемдерде:
білім беру мекемелерін ұстауға – 55 655 мың теңге;
автокөлік жолдарын орташа жөндеуге – 60 000 мың теңге;

36 040 тысяч тенге – на укрепление материально – технической базы учреждений ветеринарии".
2. Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Семгалиев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства, экологии, природопользования.

ветеринария ұйымдарын материалды-техникалық базасын нығайтуға – 36 040 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы, өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту, экология, табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А. Семгалиев).

950 887
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
736
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
62 928
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 067
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
18 556
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2042450
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 173 812
01
Социальное обеспечение
206 932
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 878
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9 878
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
197 054
010
Государственная адресная социальная помощь
197 054
2
Социальная помощь
1 822 140
464
Отдел образования района (города областного значения)
313 600
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
313 600
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 508 540
004
Программа занятости
603 024
007
Оказание жилищной помощи
19 565
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 831
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
384 440
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
65 598
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
73 121
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
283 499
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
70 462
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
144 740
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
144 740
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

950 887
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
736
015
Жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтiп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
62 928
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды)асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
3 067
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педогогикалық консультациялық көмек көрсету
18 556
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 042 450
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 173 812
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
206 932
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 878
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9 878
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
197 054
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
197 054
2
Әлеуметтiк көмек
1 822 140
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
313 600
008
Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушiлердi қоғамдық көлiкте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жол жүру түрiнде әлеуметтiк қолдау
313 600
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 508 540
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
603 024
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
19 565
009
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 831
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
384 440
013
Белгiленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу
65 598
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
73 121
017
Мүгедектердi оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен және ымдау тiлi мамандарының қызмет көрсетуiн, жеке көмекшiлермен қамтамасыз ету
283 499
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету
70 462
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
144 740
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
144 740
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу