О внесении изменений в решение городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 184 "О бюджете сельских округов города Атырау на 2018–2020 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30 марта 2018 года № 213. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 апреля 2018 года № 4139
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении бюджета сельских округов города Атырау на 2018-2020 годы, Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 184 "О бюджете сельских округов города Атырау на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4040, опубликовано 23 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 4:
подпункте 1):
цифры "29 434" заменить цифрами "31 388";
цифры "15 016" заменить цифрами "16 970";
в подпункте 2):
цифры "29 434" заменить цифрами "31 388";
в пункте 8:
подпункте 1):
цифры "24 310" заменить цифрами "26 371";
цифры "511" заменить цифрами "2 572";
в подпункте 2):
цифры "24 310" заменить цифрами "26 371".

Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 184 "2018-2020 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 213 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 сәуірде № 4139 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және қала әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтердің бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 184 "2018-2020 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" (нормативтік құқықытық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4040 тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
4 тармақтың:
1) тармақшасында:
"29 434" деген сандар "31 388" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 016" деген сандар "16 970" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"29 434" деген сандар "31 388" деген сандармен ауыстырылсын;
8 тармақтың:
1) тармақшасында:
"24 310" деген сандар "26 371" деген сандармен ауыстырылсын;
"511" деген сандар "2 572" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"24 310" деген сандар "26 371" деген сандармен ауыстырылсын.

2. Приложении 10 и 22 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Семгалиев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства, экологии, природопользования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХХII сессии С. Шомиров
Секретарь городского маслихата К. Азмуханов
Приложение 1
к решению Атырауского
городского маслихата
от 30 марта 2018 года № 213
Приложение 10
к решению Атырауского
городского маслихата
от 21 декабря 2017 года № 184
Бюджет Дамбинского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

2. Көрсетілген шешімнің 10 және 22 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы, өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту, экология, табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А. Семгалиев)
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХII сессия төрағасы С. Шомиров
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Әзмұханов
Атырау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 30 наурыздағы
№ 213 шешіміне 1 қосымша
Атырау қалалық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 184 шешіміне 10 қосымша
2018 жылға арналған Дамбы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кірістер