О внесении изменений в решение городского маслихата от 14 декабря 2017 года № 177 "О бюджете города на 2018-2020 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 6 декабря 2018 года № 291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 декабря 2018 года № 4293
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата города об уточнении городского бюджета на 2018-2020 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского Маслихата от 14 декабря 2017 года № 177 "О бюджете города на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4035, опубликовано 22 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "153 514 219" заменить цифрами "156 518 453";
цифры "13 796 874" заменить цифрами "16 801 108";
в подпункте 2):
цифры "164 233 862" заменить цифрами "167 289 107";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "746 338" тысяч тенге заменить цифрами "695 327", в том числе:
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "746 338" тысяч тенге заменить цифрами "695 327" тысяч тенге.
в пункте 4:
цифры "40 442" заменить цифрами "29 034";
цифры "44 675" заменить цифрами "26 269";
цифры "7 394" заменить цифрами "100".
в пункте 6:
цифры "11 710" заменить цифрами "6 838";
цифры "162 054" заменить цифрами "184 554";
цифры "81 895" заменить цифрами "81 447".
в пункте 7:
цифры "1 247 690" заменить цифрами "859 435".
в пункте 9:
цифры "494 716" заменить цифрами "490 743".
в пункте 16:
цифры "4 536 478" заменить цифрами "7 136 478".
в пункте 17:
цифры "55 655" заменить цифрами "64 470";
цифры "36 040" заменить цифрами "23 515".
в пункте 18:
цифры "1 039 759" заменить цифрами "699 474";
цифры "73 727" заменить цифрами "79 562".
в пункте 20:
цифры "1 520 770" заменить цифрами "2 249 957".

Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 177 "2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 291 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 4293 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және қала әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған қала бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық Мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 177 "2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4035 тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"153 514 219" деген сандар "156 518 453" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 796 874" деген сандар "16 801 108" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"164 233 862" деген сандар "167 289 107" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген жолдағы "746 338" деген саны "695 327" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолдағы "746 338" деген саны "695 327" деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақта:
"40 442" деген сандар "29 034" деген сандармен ауыстырылсын;
"44 675" деген сандар "26 269" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 394" деген сандар "100" деген сандармен ауыстырылсын.
6 тармақта:
"11 710" деген сандар "6 838" деген сандармен ауыстырылсын;
"162 054" деген сандар "184 554" деген сандармен ауыстырылсын;
"81 895" деген сандар "81 447" деген сандармен ауыстырылсын.
7 тармақта:
"1 247 690" деген сандар "859 435" деген сандармен ауыстырылсын.
9 тармақта:
"494 716" деген сандар "490 743" деген сандармен ауыстырылсын.
16 тармақта:
"4 536 478" деген сандар "7 136 478" деген сандармен ауыстырылсын.
17 тармақта:
"55 655" деген сандар "64 470" деген сандармен ауыстырылсын;
"36 040" деген сандар "23 515" деген сандармен ауыстырылсын;
18 тармақта:
"1 039 759" деген сандар "699 474" деген сандармен ауыстырылсын;
"73 727" деген сандар "79 562" деген сандармен ауыстырылсын;
20 тармақта:
"1 520 770" деген сандар "2 249 957" деген сандармен ауыстырылсын.

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Семгалиев) по вопросам экономики, бюджете и аграрного развития.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХХХ сессии Р. Гилажев
Секретарь Маслихата Р. Джанглишов
Приложение к решению
Маслихата города Атырау
от 6 декабря 2018 года №291
Приложение 1 к решению
Маслихата города Атырау
от 14 декабря 2017 года №177
Бюджет города на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және аграрлық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А. Семгалиев).
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХХ сессия төрағасы Р. Гилажев
Мәслихат хатшысы Р. Джанглишов
Атырау қаласы Мәслихатының 2018 жылғы 6 желтоқсандағы №291 шешіміне қосымша
Атырау қаласы Мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы №177 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.Кірістер

2 535 767
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
69 384
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
1 296 642
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
736
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
62 112
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 526
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
16 192
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 088 175
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 343 102
01
Социальное обеспечение
191 140
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 086
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5 086
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
186 054
010
Государственная адресная социальная помощь
186 054
2
Социальная помощь
2 011 288
464
Отдел образования района (города областного значения)
378 249
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
378 249
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 633 039
004
Программа занятости
603 746
007
Оказание жилищной помощи
21 095
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 131
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
558 502
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
65 763
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
73 409
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
229 439
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
72 954
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

2 535 767
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 384
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 296 642
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
736
015
Жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтiп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
62 112
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды)асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 526
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педогогикалық консультациялық көмек көрсету
16 192
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 088 175
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 343 102
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
191 140
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 086
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5 086
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
186 054
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
186 054
2
Әлеуметтiк көмек
2 011 288
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
378 249
008
Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушiлердi қоғамдық көлiкте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жол жүру түрiнде әлеуметтiк қолдау
378 249
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 633 039
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
603 746
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
21 095
009
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 131
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
558 502
013
Белгiленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу
65 763
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
73 409
017
Мүгедектердi оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен және ымдау тiлi мамандарының қызмет көрсетуiн, жеке көмекшiлермен қамтамасыз ету
229 439
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету
72 954
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер