О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2019 – 2021 годы
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 25 декабря 2018 года № 302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 января 2019 года № 4326.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата города об утверждении бюджета сельских округов относящихся к городу Атырау на 2019-2021 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 749 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 150 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 7 599 тысяч тенге;
2) затраты – 37 188 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 439 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использование профицита) бюджета – 9 439 тенге;
поступление займов – 9 439 тенге;
погашение займов – 9 439 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 439 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.03.2019 № 349 (вводится в действие с 01.01.2019); от 24.12.2019 № 452 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Атырауского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в
следующих объемах:
1) доходы – 46 136 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 563 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 32 573 тысяч тенге;
2) затраты – 53 196 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

2019-2021 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 302 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қаңтарда № 4326 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және қала әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтердің бюджетін бекіту туралы ұсынысын қарап, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға Ақсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 27 749 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 599 мың теңге;
2) шығындар – 37 188 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 439 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 439 теңге;
қарыздар түсімі – 9 439 теңге;
қарыздарды өтеу – 9 439 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 439 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.03.2019 № 349 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.12.2019 № 452 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019-2021 жылдарға Атырау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 46 136 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 563 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 32 573 мың теңге;
2) шығындар – 53 196 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики, бюджете и аграрного развития (А. Семгалиев).
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель ХХХІІ сессии,
секретарь Маслихата
Р. Джанглишов
Приложение 1 к решению Маслихата города Атырау от "25" декабря 2018 года № 302
Бюджет Аксайского сельского округа на 2019 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Атырауского городского маслихата Атырауской области от 24.12.2019 № 452 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

8. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және аграрлық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А. Семгалиев).
9. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХХІІ сессия төрағасы,
Мәслихат хатшысы
Р. Джанглишов
Атырау қаласы Мәслихатының 2018 жылғы "25" желтоқсандағы № 302 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Ақсай ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 24.12.2019 № 452 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кірістер