О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28 июня 2018 года № 21-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 июля 2018 года № 4199
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4031, опубликовано 12 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункта 1):
цифры "27 941 204" заменить цифрами "27 990 025";
цифры "2 524 532" заменить цифрами "2 573 353";
подпункта 2):
цифры "28 321 934" заменить цифрами "28 370 755";
в пункте 11:
цифры "150 749" заменить цифрами "166 661";
цифры "232 050" заменить цифрами "218 934";
цифры "133 495" заменить цифрами "137 523";
цифры "202 413" заменить цифрами "167 271";
цифры "145 460" заменить цифрами "71 660";
цифры "521 874" заменить цифрами "414 136".

Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 маусымдағы № 21-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 шілдеде № 4199 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-1 "2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4031 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"27 941 204" деген сандар "27 990 025" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 524 532" деген сандар "2 573 353" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"28 321 934" деген сандар "28 370 755" деген сандармен ауыстырылсын.
11 тармақта:
"150 749" деген сандар "166 661" деген сандармен ауыстырылсын;
"232 050" деген сандар "218 934" деген сандармен ауыстырылсын;
"133 495" деген сандар "137 523" деген сандармен ауыстырылсын;
"202 413" деген сандар "167 271" деген сандармен ауыстырылсын;
"145 460" деген сандар "71 660" деген сандармен ауыстырылсын;
"521 874" деген сандар "414 136" деген сандармен ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
21- сессии районного маслихата
С. Балжигитов
Секретарь районного маслихата М. Кенганов

2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Ү. Жақашев).
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 21- cессиясының төрағасы
С. Балжігітов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов

006
Дополнительное образование для детей
202116
467
Отдел строительства района (города областного значения)
92100
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
92100
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
173750
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
173750
464
Отдел образования района (города областного значения)
942575
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
23474
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
338410
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
856
012
Капитальные расходы государственных органов
7590
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20000
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
480
023
Методическая работа
5147
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико -педагогической консультативной помощи населению
14898
067
Капитальные расходы подведомственных
государственных учреждений и организаций
401775
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
129945
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
329581
464
Отдел образования района (города областного значения)
1427
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1427
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
305722
004
Программа занятости
105533
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2750
007
Оказание жилищной помощи
2500
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2500
010
Государственная адресная социальная помощь
49044
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37084
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45952
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

006
Балаларға қосымша білім беру
202116
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
92100
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
92100
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
173750
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
173750
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
942575
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23474
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
338410
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
856
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7590
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
20000
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды)асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
480
023
Әдістемелік жұмыс
5147
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14898
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
401775
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
129945
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
329581
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1427
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1427
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
305722
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
105533
006
Ауылдық жерлерде тұратын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2750
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
2500
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2500
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
49044
011
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37084
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
45952
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету