О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана –Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2018-2020 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29 июня 2018 года № 22-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 июля 2018 года № 4200
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении бюджетов на 2018 год города Кульсары, поселка Жана –Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана –Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4038, опубликовано 19 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 366 216" заменить цифрами "1 346 460";
цифры "943 918" заменить цифрами "924 162";
в подпункте 2):
цифры "1 366 216" заменить цифрами "1 346 460".

Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 22-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 шілдеде № 4200 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің 2018 жылғы бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4038 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"1 366 216" деген сандар "1 346 460" деген сандармен ауыстырылсын;
"943 918" деген сандар "924 162" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"1 366 216" деген сандар "1 346 460" деген сандармен ауыстырылсын.

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель 22- сессии
районного маслихата
М. Бегайсова
Секретарь районного маслихата М. Кенганов

2. Көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың
22-сессиясының төрайымы
М. Бегайсова
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов