О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 18 сентября 2018 года № 25-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 сентября 2018 года № 4241
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4031, опубликовано 12 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункта 1):
цифры "27 990 025" заменить цифрами "27 929 465";
цифры "25 309 474" заменить цифрами "25 457 074";
цифры "8 720" заменить цифрами "18 579";
цифры "98 478" заменить цифрами "224 019";
цифры "2 573 353" заменить цифрами "2 229 793";
подпункта 2):
цифры "28 370 755" заменить цифрами "28 310 195";
в пункте 2:
строку "по социальному налогу – 50%" изложить в следующей редакции:
"по социальному налогу – 20%";
в пункте 9:
цифры "403 531" заменить цифрами "30 531";
в пункте 11:
цифры "166 661" заменить цифрами "168 561";
цифры "218 934" заменить цифрами "84 294";
цифры "137 523" заменить цифрами "188 749";
цифры "414 136" заменить цифрами "152 090".

Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 қыркүйектегі № 25-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 қыркүйекте № 4241 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-1 "2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4031 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"27 990 025" деген сандар "27 929 465" деген сандармен ауыстырылсын;
"25 309 474" деген сандар "25 457 074" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 720" деген сандар "18 579" деген сандармен ауыстырылсын;
"98 478" деген сандар "224 019" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 573 353" деген сандар "2 229 793" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"28 370 755" деген сандар "28 310 195" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша - 50%" деген жол келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"әлеуметтік салық бойынша - 20%";
9 тармақта:
"403 531" деген сандар "30 531" деген сандармен ауыстырылсын;
11 тармақта:
"166 661" деген сандар "168 561" деген сандармен ауыстырылсын; "218 934" деген сандар "84 294" деген сандармен ауыстырылсын; "137 523" деген сандар "188 749" деген сандармен ауыстырылсын; "414 136" деген сандар "152 090" деген сандармен ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
ХХV сессии районного маслихата Т. Майлыбаев
Секретарь районного маслихата М. Кенганов

2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Ү. Жақашев).
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс XХVcессиясының төрағасы
Т. Майлыбаев
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов