О внесении изменений и дополнения в решение Исатайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 133-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2018-2020 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 6 апреля 2018 года № 152-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 апреля 2018 года № 4130. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении бюджета сельских округов на 2018-2020 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 133-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4048, опубликовано 27 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "61 395" заменить цифрами "62 303";
цифры "1 008" заменить цифрами "1 916";
в подпункте 2):
цифры "61 395" заменить цифрами "62 303";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "52 493" заменить цифрами "53 168";
цифры "46 608" заменить цифрами "47 283";
в подпункте 2):
цифры "52 493" заменить цифрами "53 168";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "43 904" заменить цифрами "45 719";
цифры "490" заменить цифрами "1 630";
цифры "36 062" заменить цифрами "36 737";
в подпункте 2):
цифры "43 904" заменить цифрами "45 719";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "52 616" заменить цифрами "53 509";
цифры "234" заменить цифрами "452";
цифры "34 657" заменить цифрами "35 332";
в подпункте 2):
цифры "52 616" заменить цифрами "53 509";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания;
"6-1. Учесть, что в бюджетах сельских округов на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 2 025 тысяч тенге на содержание штатных единиц инструктора-методиста."
2. Приложения 1, 4, 7, 10 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развитию предпринимательства, аграрии и экологии.

Исатай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 133-VI "2018-2020 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 6 сәуірде № 152-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 сәуірде № 4130 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 133-VI "2018-2020 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4048 санымен тіркелген, 2018 жылғы 27 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"61 395" сандары "62 303" сандармен ауыстырылсын;
"1 008" сандары "1 916" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"61 395" сандары "62 303" сандармен ауыстырылсын;
2- тармақта:
1) тармақшада:
"52 493" сандары "53 168" сандарымен ауыстырылсын;
"46 608" сандары "47 283" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"52 493" сандары "53 168" сандарымен ауыстырылсын;
3- тармақта:
1) тармақшада:
"43 904" сандары "45 719" сандарымен ауыстырылсын;
"490" сандары "1 630" сандарымен ауыстырылсын;
"36 062" сандары "36 737" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"43 904" сандары "45 719" сандарымен ауыстырылсын;
4- тармақта:
1) тармақшада:
"52 616" сандары "53 509" сандарымен ауыстырылсын;
"234" сандары "452" сандарымен ауыстырылсын;
"34 657" сандары "35 332" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"52 616" сандары "53 509" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне 2 025 мың теңге сомасында нұсқаушы – әдіскер штат бірліктерін ұстау шығындарына аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін."
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.