О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 133-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2018-2020 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2018 года № 197-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 декабря 2018 года № 4295. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджета сельских округов на 2018-2020 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихатаот 25 декабря 2017 года № 133-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4048, опубликовано 27 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "244 627" заменить цифрами "249 975";
цифры "22 537" заменить цифрами "29 473";
цифры "2 179" заменить цифрами "1 653";
цифры "219 899" заменить цифрами "218 837";
в подпункте 2):
цифры "244 627" заменить цифрами "249 975";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "80 285" заменить цифрами "89 524";
цифры "3 850" заменить цифрами "5 440";
цифры "141" заменить цифрами "151";
цифры "76 294" заменить цифрами "83 933";
в подпункте 2):
цифры "80 285" заменить цифрами "89 524";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "78 820" заменить цифрами "77 580";
цифры "4 433" заменить цифрами "5 257";
цифры "1 342" заменить цифрами "1 248";
цифры "73 045" заменить цифрами "71 075";
в подпункте 2):
цифры "78 820" заменить цифрами "77 580";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "91 502" заменить цифрами "98 393";
цифры "7 745" заменить цифрами "9 811";
цифры "354" заменить цифрами "388";
цифры "83 403" заменить цифрами "88 194";
в подпункте 2):
цифры "91 502" заменить цифрами "98 393";
в пункте 6-1:
цифры "2 025" заменить цифрами "1 554";
цифры "215 647" заменить цифрами "215 409";
цифры "56 699" заменить цифрами "65 068";
цифры "7 382" заменить цифрами "8 191";

Исатай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 133-VI "2018-2020 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 197-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 4295 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 133-VI "2018-2020 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеутізіліміне № 4048 санымен тіркелген, 2018 жылғы 27 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"244 627" сандары "249 975" сандармен ауыстырылсын;
"22 537" сандары "29 473" сандармен ауыстырылсын;
"2 179" сандары "1 653" сандармен ауыстырылсын;
"219 899" сандары "218 837" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"244 627" сандары "249 975" сандармен ауыстырылсын;
2- тармақта:
1) тармақшада:
"80 285" сандары "89 524" сандарымен ауыстырылсын;
"3 850" сандары "5 440" сандармен ауыстырылсын;
"141" сандары "151" сандармен ауыстырылсын;
"76 294" сандары "83 933" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"80 285" сандары "89 524" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада:
"78 820" сандары "77 580" сандарымен ауыстырылсын;
"4 433" сандары "5 257" сандармен ауыстырылсын;
"1 342" сандары "1 248" сандармен ауыстырылсын;
"73 045" сандары "71 075" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"78 820" сандары "77 580" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақта:
1) тармақшада:
"91 502" сандары "98 393" сандарымен ауыстырылсын;
"7 745" сандары "9 811" сандармен ауыстырылсын;
"354" сандары "388" сандармен ауыстырылсын;
"83 403" сандары "88 194" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"91 502" сандары "98 393" сандарымен ауыстырылсын;
6-1 тармақ:
"2 025" сандар "1 554" сандармен ауыстырылсын;
"215 647" сандар "215 409" сандармен ауыстырылсын;
"56 699" сандар "65 068" сандармен ауыстырылсын;
"7 382" сандар "8 191" сандармен ауыстырылсын;

цифры "605" заменить цифрами "695";
цифры "9 589" заменить цифрами "10 428".
2. Приложения 1, 4, 7, 10 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию(А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развитию предпринимательства, аграрии и экологии.

"605" сандар "695" сандармен ауыстырылсын;
"9 589" сандар "10 428" сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
ХХХI сессии районного маслихата
Д. Зулхашев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение 1 к решению сессии районного маслихата от 14декабря 2018 года № 197-VI
Приложение 1 к решению сессии районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 133–VI
Бюджет Аккистауского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XXXI сессиясының төрағасы
Д. Зұлхашев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 197-VI шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №133-VI шешіміне 1-қосымша
Аққыстау ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І Кірістер