О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 120-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2018 года № 198-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 декабря 2018 года № 4307. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ (И):
1. Внести в решение Исатайского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 120-VI "Орайонном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4032, опубликовано 15 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан)следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 870 826" заменить цифрами "5 840893";
цифры "2 769 011" заменить цифрами "2 765137";
цифры "28 170" заменить цифрами "29188";
цифры "9 250" заменить цифрами "9 864";
цифры "3 064 395" заменить цифрами "3 036 704".
в подпункте 2):
цифры "5 976 862" заменить цифрами "5 946929".
в пункте 9:
цифры "64 423" заменить цифрами "63 982";
цифры "27 000" заменить цифрой"0".
в пункте 10-1:
цифры "65 068" заменить цифрами "38 068".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель очередной XXXІІ
сессии районного маслихата
Д. Зулхашев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение 1
к решению Исатайского районного
маслихата от 25 декабря 2018 года № 198-VI
Приложение 1
к решению Исатайского районного
маслихата от 14 декабря 2017 года № 120-VI
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

Исатай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 120-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 198-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 4307 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Исатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 120-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4032 санымен тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтың:
1) тармақшасында:
"5 870 826" сандар "5 840893" сандармен ауыстырылсын;
"2 769 011" сандар "2 765 137" сандармен ауыстырылсын;
"28 170" сандар "29188" сандармен ауыстырылсын;
"9 250" сандар "9 864" сандармен ауыстырылсын;
"3 064 395" сандар "3 036 704" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"5 976 862" сандар "5 946929" сандармен ауыстырылсын.
9-тармақта:
"64 423" сандар "63 982" сандармен ауыстырылсын;
"27 000" сандар "0" санымен ауыстырылсын.
10-1-тармақта:
"65 068" сандар "38 068" сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А.Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
XXXІІ cессиясының төрағасы
Д. Зұлхашев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев
Исатай аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 198-VІ шешіміне 1 қосымша
Исатай аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 120-VI шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І Кірістер