О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 29 декабря 2018 года № 203-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 января 2019 года № 4325.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан"и рассмотрев предложение районного акимата "О районном бюджете на 2019-2021 годы", Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 471 505 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 248 447 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29 655 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 346 тысяч тенге;
поступления трансфертов-4 175 057 тысяч тенге;
2) затраты -7 694 265 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -3 080 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 11 363 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 14 443 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов -0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -219 680 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджетов – 219 680 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов -11 363 тысяч тенге;
погашение займов - 14 443тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 222 760 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2019 № 220-VI (вводится в действие с 01.01.2019); от 02.07.2019 № 249-VI (вводится в действие с 01.01.2019); от 25.11.2019 № 273-VI (вводится в действие с 01.01.2019); от 18.12.2019 № 279-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2.Утвердить на 2019 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в районный бюджет в следующих объемах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты– 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, необлагаемых у источника выплаты– 100%;
по социальному налогу– 70%.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 25.11.2019 № 273-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Предусмотреть на 2019 год объем субвенций, передаваемый из областного бюджета в районный бюджет в сумме 1 239 439 тысяч тенге.

2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 203-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қаңтарда № 4325 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" ұсынысын қарап, Исатайаудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 471 505 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 248 447 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 655 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 346 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 175 057 мың теңге;
2) шығындар – 7 694 265 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – -3 080 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 11 363 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 14 443 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -219 680 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 219 680 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 11 363 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 443мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 222 760 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.03.2019 № 220-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.07.2019 № 249-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.11.2019 № 273-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.12.2019 № 279-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2019 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%;
әлеуметтік салық бойынша – 70%;
3. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2019 жылға 1 239 439 мың теңге болып белгіленсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 25.11.2019 № 273-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Установить на 2019 год специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2019 год в сумме 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 25.11.2019 № 273-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих объемах:
370 789 тысяч тенге – на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер";
26 494 тысяч тенге - на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл -Ел бесігі".
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 25.11.2019 № 273-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
475 434 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы;
191 401 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
9425 тысяч тенге - на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
5 493 тысяч тенге - на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
80 989 тысяч тенге - на развитие рынка труда;
204 492 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;
4 107 тысяч тенге – на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы;
18 469 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2019 № 220-VI (вводится в действие с 01.01.2019); от 02.07.2019 № 249-VI (вводится в действие с 01.01.2019); от 25.11.2019 № 273-VI (вводится в действие с 01.01.2019); от 18.12.2019 № 279-VI (вводится в действие с 01.01.2019).

4. 2019 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.
5. 2019 жылға жергілікті атқарушы органның резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 25.11.2019 № 273-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте төмендегідей көлемдерде:
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға – 370 789 мың тенге республикалық бюджеттен даму трансферттері көзделгені ескерілсін;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға – 26 494 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 25.11.2019 № 273-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесідей көлемдерде:
ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 475 434 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге –191 401 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге – 9425 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 5 493 мың теңге;
Еңбек нарығын дамытуға – 80 989 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін;
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 204 492мың теңге;
төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге – 4 107 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 18 469 мың теңге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.03.2019 № 220-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.07.2019 № 249-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.11.2019 № 273-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.12.2019 № 279-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

8. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены бюджетные кредиты местным исполнительным органам в сумме 11 363 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
9. Установить на 2019 год в районном бюджете объемы субвенций, передаваемых из районнного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 707 626 тысяч тенге, в том числе:
Аккистауский сельский округ 402 907 тысяч тенге;
Жанбайский сельский округ 105029 тысяч тенге;
Камыскалинский сельский округ 92 567 тысяч тенге;
Тущыкудукский сельский округ 107123 тысяч тенге.
10. Установить на 2019 год в районном бюджете объемы трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 363 736 тысяч тенге, в том числе:
Аккистауский сельский округ 205 782 тысяч тенге;
Жанбайский сельский округ 36 979 тысяч тенге;
Камыскалинский сельский округ 62 859 тысяч тенге;
Тущыкудукский сельский округ 58 116 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области 27.03.2019 № 220-VI; с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 02.07.2019 № 249-VI (вводится в действие с 01.01.2019); от 25.11.2019 № 273-VI (вводится в действие с 01.01.2019); от 18.12.2019 № 279-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
10-1. Учесть, что в бюджетах сельских округов предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в следующих объемах:
43 449 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение организаций образования;
69 851 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов акима сельского округа;
43 070 тысяч тенге - на текущее содержание организаций культуры;
10 582 тысяч тенге – на обводнение оросительных каналов;
34 937 тысяч тенге - на озеленение и благоустройство населенных пунктов;
8 702 тысяч тенге - на освещение улиц населенных пунктов;
34 188 тысяч тенге - на обеспечение санитарии населенных пунктов;
600 тысяч тенге - на реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономического развития регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года;
5 717 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
112 640 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2019 № 220-VI; с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 02.07.2019 № 249-VI (вводится в действие с 01.01.2019); от 25.11.2019 № 273-VI (вводится в действие с 01.01.2019); от 18.12.2019 № 279-VI (вводится в действие с 01.01.2019).

8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 11 363 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 707 626 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Аққыстау ауылдық округі 402 907 мың теңге;
Жанбай ауылдық округі 105 029 мың теңге;
Қамысқала ауылдық округі 92 567 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі 107 123 мың теңге.
10. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін трансферттердің көлемдері 363 736 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Аққыстау ауылдық округі 205 782 мың теңге;
Жанбай ауылдық округі 36 979 мың теңге;
Қамысқала ауылдық округі 62 859 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі 58 116 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.03.2019 № 220-VI; (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 02.07.2019 № 249-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.11.2019 № 273-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.12.2019 № 279-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10-1. "Аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне төмендегідей көлемдерде:
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға -34 449 мың теңге;
ауылдық округ әкімі аппараттарын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жарақтандыруға – 69 851 мың теңге;
мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 43 070 мың теңге;
суару каналдарын суландыруға – 10 582 мың теңге;
елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға – 34 937 мың теңге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 8 702 мың теңге ;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 34 188 мың теңге;
өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға - 600 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 5 717 мың теңге.
ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 112 640 мың теңге.
Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.03.2019 № 220-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 02.07.2019 № 249-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.11.2019 № 273-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.12.2019 № 279-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

11. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.
12. Утвердитьразмер финансирования бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов на 2019 год, согласно приложению 5.
13.Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления по сельским округам на 2019 год, согласно приложению 6.
14. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграриии экологии.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
16. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих объемах:
228 600 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение организаций образования;
50 000 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования;
8 882 тысяч тенге – на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
5 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации, капитальный и средний ремонт автомобильных дорог;
54 221 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов государственных органов;
74 116 тысяч тенге – на приобретение и установку памятника;
7 180 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение организаций культуры;
14 420 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение организаций спорта;
12 000 тысяч тенге – на обеспечение жильем отдельных категорий граждан;
33 390 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
5 702 тысяч тенге – на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов;
32 668 тысяч тенге – на обводнение оросительных каналов;
1 000 тысяч тенге – на проведение агитационной работы по введению раздельного сбора твердых бытовых отходов;
2 763 тысяч тенге – на проведение общественных мероприятий и реализацию социальных проектов;
11 196 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение организаций социальной защиты;
1 215 тысяч тенге - на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота), больных бруцеллезом, направленных на санитарный убой;
1 267 тысяч тенге – на предоставление подъемных пособий для молодых специалистов;

11. 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 2019 жылға ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. 2019 жылға ауылдық округтер бойынша жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің бөлінісі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.
15. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
16. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесідей көлемдерде:
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық – техникалық жарақтандыруға – 228 600 мың теңге;
мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге – 50 000 мың теңге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға – 8 882 мың теңге;
жобалау – сметалық құжаттама жасақтауға, автокөлік жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 5 000 мың теңге;
мемлекеттік органдар аппараттарын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жарақтандыруға – 54 221 мың теңге;
ескерткішті сатып алу және орнатуға – 74 116 мың теңге;
мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық – техникалық жарақтандыруға – 7 180 мың теңге;
спорт ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық – техникалық жарақтандыруға – 14 420 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 12 000 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға – 33 390 мың теңге;
елді мекендерді сумен қамту жүйесін қамтамасыз ету үшін – 5 702 мың теңге;
суару каналдарын суландыруға – 32 668 мың теңге;
қатты тұрмыстық қалдықтарды бөлек жинау енгізілуіне байланысты үгіттеу жұмыстарын жүргізуге – 1000 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделсін,
қоғамдық шараларды өткізуге және әлеуметтік жобаларды іске асыруға – 2 763 мың теңге;
әлеуметтік қорғау ұйымдарын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жарақтандыруға – 11 196 мың теңге;
бруцеллезбен ауыратын, санитариялық союға бағытталған ауыл шаруашылығы малдардың (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге – 1 215 мың теңге;
жас мамандарға көтерме ақы беруге – 1 267 мың теңге;

1 641 тысяч тенге - на предоставление жилищных сертификатов в виде социальной помощи по программам "Бакытты отбасы".
Сноска. Решение дополнено пунктом 16 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2019 № 220-VI; с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 02.07.2019 № 249-VI (вводится в действие с 01.01.2019); от 25.11.2019 № 273-VI (вводится в действие с 01.01.2019); от 18.12.2019 № 279-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
17. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета в следующих объемах:
73 933 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и строительство объектов транспортной инфраструктуры, а также на реконструкцию автомобильных дорог;
50 000 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
350 000 тысяч тенге – на проектирование и строительство жилья коммунального жилищного фонда;
4 545 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
2 672 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования;
3 493 тысяч тенге – на развитие объектов культуры;
11 206 тысяч тенге - на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл -Ел бесігі";
2 240 тысяч тенге - на развитие объектов сельского хозяйства.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2019 № 220-VI; с изменением, внесенным решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 02.07.2019 № 249-VI (вводится в действие с 01.01.2019); от 25.11.2019 № 273-VI (вводится в действие с 01.01.2019); от 18.12.2019 № 279-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
18. Произведенные кассовые расходы подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" по программам 463 001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" и 468 001 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" в сумме 2 404 500 тенге перенести на программу 486 001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительство на местном уровне" соответственно по подпрограммам 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета".

"Бақытты отбасы" бағдарламасы шеңберінде әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге – 1 641 мың теңге.
Ескерту. Шешім 16-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.03.2019 № 220-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 02.07.2019 № 249-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.11.2019 № 273-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.12.2019 № 279-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
17. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесідей көлемдерде:
көлік инфрақұрылымы объектілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын жасақтауға және салуға, сондай-ақ автомобиль жолдарын жаңғыртуға – 550 000 мың теңге;
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 73 933 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және салуға – 350 000 мың теңге;
жобалау-сметалық құжаттама жасақтау және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына – 4 545 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және қайта құруға – 2 672 мың теңге;
мәдениет объектілерін дамытуға – 3 493 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға – 11 206 мың теңге;
ауыл шаруашылығы нысандарын дамытуға – 2 240 мың теңге.
Ескерту. Шешім 17-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.03.2019 № 220-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 02.07.2019 № 249-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.11.2019 № 273-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.12.2019 № 279-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
18. 463 001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 468 001 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламаларының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларындағы барлығы 2 404 500 тенге кассалық шығындары 486 001 "Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларына сәйкесінше ауыстырылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 18 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2019 № 220-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
19. Произведенные кассовые расходы подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" по программам 462 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" и 482 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма" в сумме 2 983 125 тенге перенести на программу 454 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства" соответственно по подпрограммам 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета".
Сноска. Решение дополнено пунктом 19 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2019 № 220-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
20. Произведенные кассовые расходы подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" по программе 456 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" в сумме 646 939 тенге перенести на программу 470 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков" соответственно по подпрограммам 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета".
Сноска. Решение дополнено пунктом 20 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2019 № 220-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
21. Произведенные кассовые расходы подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" по программам 455 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" и 465 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" в сумме 2 771 228 тенге 96 тиын перенести на программу 802 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта" соответственно по подпрограммам 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета".

Ескерту. Шешім 18-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.03.2019 № 220-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. 462 001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 482 001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламаларының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларындағы барлығы 2 983 125 тенге кассалық шығындары 454 001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларына сәйкесінше ауыстырылсын.
Ескерту. Шешім 19-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.03.2019 № 220-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 456 001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларындағы барлығы 646 939 теңге кассалық шығындары 470 001 "Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларына сәйкесінше ауыстырылсын.
Ескерту. Шешім 20-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.03.2019 № 220-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
21. 455 001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 465 001 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер"бағдарламаларының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларындағы барлығы 2 771 228 теңге 96 тиын кассалық шығындары 802 001 "Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларына сәйкесінше ауыстырылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 21 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2019 № 220-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
22. Произведенные кассовые расходы подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" по программе 455 003 "Поддержка культурно-досуговой работы" в сумме 9 531 000 тенге перенести на программу 802 005 "Поддержка культурно-досуговой работы" соответственно по подпрограммам 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета".
Сноска. Решение дополнено пунктом 22 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2019 № 220-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
23. Произведенные кассовые расходы подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" по программе 455 006 "Функционирование районных (городских) библиотек" в сумме 6 545 664 тенге 32 тиын перенести на программу 802 004 "Функционирование районных (городских) библиотек" соответственно по подпрограммам 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета".
Сноска. Решение дополнено пунктом 23 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2019 № 220-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
24. Произведенные кассовые расходы по программе 455 113 "Целевые текущие трансферты из местных бюджетов" в сумме 365 000 тенге перенести на программу 802 113 "Целевые текущие трансферты из местных бюджетов".
Сноска. Решение дополнено пунктом 24 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2019 № 220-VI (вводится в действие с 01.01.2019).

Ескерту. Шешім 21-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.03.2019 № 220-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 455 003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларындағы барлығы 9 531 000 теңге кассалық шығындары 802 005 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларынасәйкесінше ауыстырылсын.
Ескерту. Шешім 22-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.03.2019 № 220-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. 455 006 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларындағы барлығы 6 545 664 теңге 32 тиын кассалық шығындары 802 004 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларына сәйкесінше ауыстырылсын.
Ескерту. Шешім 23-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.03.2019 № 220-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 455 113 "Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бағдарламасының 365 000 теңге кассалық шығыны 802 113 "Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бағдарламасына ауыстырылсын.
Ескерту. Шешім 24-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.03.2019 № 220-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

25. Произведенные кассовые расходы подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" по программе 456 003 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики" в сумме 1 203 963 тенге 84 тиын перенести на программу 470 004 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики" соответственно по подпрограммам 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета".

25. 456 003 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларындағы барлығы 1 203 963 теңге 84 тиын кассалық шығындары 470 004 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларына сәйкесінше ауыстырылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 25 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2019 № 220-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
26. Произведенные кассовые расходы подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" по программе 465 017 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту" в сумме 16 720 570 тенге 68 тиын перенести на программу 802 017 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту" соответственно по подпрограммам 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета".

Ескерту. Шешім 25-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.03.2019 № 220-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 465 017 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларындағы барлығы 16 720 570 теңге 68 тиын кассалық шығындары 802 017 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларына сәйкесінше ауыстырылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 26 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2019 № 220-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Председатель очередной
XXXІV сессии районного маслихата
Д. Зулхашев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение 1 к решению сессии районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 203-VI
О внесении изменений и дополнений в решение Исатайского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 203-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы"

Ескерту. Шешім 26-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.03.2019 № 220-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Аудандық мәслихаттың кезекті
XXXІV cессиясының төрағасы
Д. Зұлхашев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев
Аудандық мәслихаттың 2018жылғы 29 желтоқсандағы № 203-VI шешіміне 1 қосымша
Исатай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 203-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы

3 336
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 613
029
Обследование психического здоровья детей и подростков оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
30 570
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
47 465
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
43 449
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
570 386
01
Социальное обеспечение
209 979
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
209 979
010
Государственная адресная социальная помощь
209 979
02
Социальная помощь
340 909
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 732
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 732
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
338 177
004
Программа занятости
232 109
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 665
007
Оказание жилищной помощи
8
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 013
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32 294
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10 524
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
11 196
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 194
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35 174
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19 498
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
17 857
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 145
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
14 712
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

3 336
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
4 613
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
30 570
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
47 465
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
43 449
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
570 386
01
Әлеуметтiк қамсыздандыру
209 979
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
209 979
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
209 979
02
Әлеуметтiк көмек
340 909
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 732
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
2 732
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
338 177
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
232 109
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 665
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
8
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 013
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 294
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
10 524
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
11 196
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12 194
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35 174
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19 498
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
17 857
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 145
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
14 712
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі