О внесении изменений и дополнения в решение Кызылкогинского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № ХХ-1 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2018-2020 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 19 сентября 2018 года № XXVII-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 октября 2018 года № 4260
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2018-2020 годы, районной маслихат VI созыва на ХХVІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2017 года № ХХ-1 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4045, опубликованно 19 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "243 895" заменить цифрами "242 219";
цифры "18 654" заменить цифрами "18 767";
цифры "7 580" заменить цифрами "7 467";
цифры "217 661" заменить цифрами "215 985".
в подпункте 2):
цифры "243 895" заменить цифрами "242 219".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "73 089" заменить цифрами "72 421";
цифры "3 095" заменить цифрами "3 195";
цифры "1 556" заменить цифрами "1 456";
цифры "68 438" заменить цифрами "67 770".
в подпункте 2):
цифры "73 089" заменить цифрами "72 421".
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "67 736" заменить цифрами "67 638";
цифры "65 081" заменить цифрами "64 983".
в подпункте 2):
цифры "67 736" заменить цифрами "67 638".
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "175 982" заменить цифрами "173 976";
цифры "16 420" заменить цифрами "15 852";
цифры "22 406" заменить цифрами "22 306";
цифры "137 156" заменить цифрами "135 818".
в подпункте 2):
цифры "175 982" заменить цифрами "173 976".
в пункте 5:
в подпункте 1):

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № ХХ-1 "2018-2020 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы мәслихатының 2018 жылғы 19 қыркүйектегі № XXVII-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қазанда № 4260 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат ХХVІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № ХХ-1 "2018-2020 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4045 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"243 895" деген сандар "242 219" деген сандармен ауыстырылсын;
"18 654" деген сандар "18 767" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 580" деген сандар "7 467" деген сандармен ауыстырылсын;
"217 661" деген сандар "215 985" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"243 895" деген сандар "242 219" деген сандармен ауыстырылсын.
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"73 089" деген сандар "72 421" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 095" деген сандар "3 195" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 556" деген сандар "1 456" деген сандармен ауыстырылсын;
"68 438" деген сандар "67 770" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"73 089" деген сандар "72 421" деген сандармен ауыстырылсын.
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"67 736" деген сандар "67 638" деген сандармен ауыстырылсын;
"65 081" деген сандар "64 983" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"67 736" деген сандар "67 638" деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақтың:
1) тармақшасында:
"175 982" деген сандар "173 976" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 420" деген сандар "15 852" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 406" деген сандар "22 306" деген сандармен ауыстырылсын;
"137 156" деген сандар "135 818" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"175 982" деген сандар "173 976" деген сандармен ауыстырылсын.
5 тармақтың:
1) тармақшасында: