О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № ХIХ-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 27 ноября 2018 года № XXVIІІ-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 декабря 2018 года № 4280
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, районной маслихат VI созыва на ХХVІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № ХIХ-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4033, опубликованно 16 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 122 599" заменить цифрами "6 152 268";
цифры "1 195 946" заменить цифрами "1 186 688";
цифры "10 809" заменить цифрами "12 803";
цифры "26 407" заменить цифрами "29 271";
цифры "4 889 437" заменить цифрами "4 923 506".
в подпункте 2):
цифры "6 191 257" заменить цифрами "6 220 926".
в подпункте 3):
цифры "16 281" заменить цифрами "15 177";
цифры "29 963" заменить цифрами "28 860";
цифры "13 682" заменить цифрами "13 683".
в подпункте 5):
цифры "-84 939" заменить цифрами "-83 835".
в подпункте 6):
цифры "84 939" заменить цифрами "83 835";
цифры "29 963" заменить цифрами "28 860";
цифры "13 682" заменить цифрами "13 683".
2) в пункте 4-1:
цифры "57 884" заменить цифрами "79 765";
цифры "11 792" заменить цифрами "30 073";
цифры "27 040" заменить цифрами "29 680";
цифры "1 000" заменить цифрой "0";
дополнить строками следующего содержания:
"960 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение учреждений культуры."
3) в пункте 8:
цифры "53 171" заменить цифрами "41 771";

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № ХІХ-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы № XXVIІІ-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 желтоқсанда № 4280 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат XXVІІI сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № ХІХ-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4033 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"6 122 599" деген сандар "6 152 268" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 195 946" деген сандар "1 186 688" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 809" деген сандар "12 803" деген сандармен ауыстырылсын;
"26 407" деген сандар "29 271" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 889 437" деген сандар "4 923 506" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"6 191 257" деген сандар "6 220 926" деген сандармен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
"16 281" деген сандар "15 177" деген сандармен ауыстырылсын;
"29 963" деген сандар "28 860" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 682" деген сандар "13 683" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"-84 939" деген сандар "-83 835" деген сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"84 939" деген сандар "83 835" деген сандармен ауыстырылсын;
"29 963" деген сандар "28 860" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 682" деген сандар "13 683" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 4-1 тармақта:
"57 884" деген сандар "79 765" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 792" деген сандар "30 073" деген сандармен ауыстырылсын;
"27 040" деген сандар "29 680" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық–техникалық жарақтандыруға – 960 мың теңге."
3) 8 тармақта:
"53 171" деген сандар "41 771" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "328 713" заменить цифрами "335 289";
цифры "10 000" заменить цифрами "65 508".
2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).

"328 713" деген сандар "335 289" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 000" деген сандар "65 508" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 1, 5 - қосымшалар осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А.Баймуратова) жүктелсін.