О внесении изменений и дополнения в решение Кызылкогинского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № ХХ-1 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2018-2020 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 10 декабря 2018 года № XXІХ-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 декабря 2018 года № 4290
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2018-2020 годы, районной маслихат VI созыва на ХХІХ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2017 года № ХХ-1 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4045, опубликованно 19 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "242 219" заменить цифрами "245 515";
цифры "18 767" заменить цифрами "12 316";
цифры "7 467" заменить цифрами "7 307";
цифры "215 985" заменить цифрами "225 892".
в подпункте 2):
цифры "242 219" заменить цифрами "245 515".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "72 421" заменить цифрами "72 985";
цифры "3 195" заменить цифрами "1 983";
цифры "1 456" заменить цифрами "1 424";
цифры "67 770" заменить цифрами "69 578".
в подпункте 2):
цифры "72 421" заменить цифрами "72 985".
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "67 638" заменить цифрами "68 194";
цифры "2 593" заменить цифрами "1 416";
цифры "62" заменить цифрами "6";
цифры "64 983" заменить цифрами "66 772".
в подпункте 2):
цифры "67 638" заменить цифрами "68 194".
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "173 976" заменить цифрами "172 607";
цифры "15 852" заменить цифрами "8 382";
цифры "22 306" заменить цифрами "22 206";

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № ХХ-1 "2018-2020 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № XXІХ-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 4290 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат ХХІХ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № ХХ-1 "2018-2020 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4045 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"242 219" деген сандар "245 515" деген сандармен ауыстырылсын;
"18 767" деген сандар "12 316" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 467" деген сандар "7 307" деген сандармен ауыстырылсын;
"215 985" деген сандар "225 892" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"242 219" деген сандар "245 515" деген сандармен ауыстырылсын.
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"72 421" деген сандар "72 985" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 195" деген сандар "1 983" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 456" деген сандар "1 424" деген сандармен ауыстырылсын;
"67 770" деген сандар "69 578" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"72 421" деген сандар "72 985" деген сандармен ауыстырылсын.
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"67 638" деген сандар "68 194" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 593" деген сандар "1 416" деген сандармен ауыстырылсын;
"62" деген сандар "6" деген сандармен ауыстырылсын;
"64 983" деген сандар "66 772" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"67 638" деген сандар "68 194" деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақтың:
1) тармақшасында:
"173 976" деген сандар "172 607" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 852" деген сандар "8 382" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 306" деген сандар "22 206" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "135 818" заменить цифрами "142 019".
в подпункте 2):
цифры "173 976" заменить цифрами "172 607".
в пункте 5:
в подпункте 1):
цифры "82 849" заменить цифрами "80 875";
цифры "9 559" заменить цифрами "6 820";
цифры "11 856" заменить цифрами "11 445";
цифры "61 434" заменить цифрами "62 610".
в подпункте 2):
цифры "82 849" заменить цифрами "80 875".
пункт 6-1 изложить в новой редакции:
6-1. Учесть, что в бюджетах сельских округов на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета в сумме 78 765 тысяч тенге, в том числе:
1) 29 680 тысяч тенге – на текущее содержание учреждений образования, в том числе:
Миялинскому сельскому округу – 1 440 тысяч тенге;
Уильскому сельскому округу – 0 тысяч тенге;
Тасшагильскому сельскому округу – 5 350 тысяч тенге;
Сагизскому сельскому округу – 22 410 тысяч тенге;
Мукурскому сельскому округу – 480 тысяч тенге.
2) 30 073 тысяч тенге - на текущие затраты аппаратов акима сельских округов, в том числе:
Миялинскому сельскому округу – 9 467 тысяч тенге;
Уильскому сельскому округу – 5 417 тысяч тенге;
Тасшагильскому сельскому округу – 5 504 тысяч тенге;
Сагизскому сельскому округу – 8 245 тысяч тенге;
Мукурскому сельскому округу – 1 440 тысяч тенге.
3) 2 252 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах, в том числе:
Уильскому сельскому округу – 1 452 тысяч тенге;
Тасшагильскому сельскому округу – 800 тысяч тенге.
4) 800 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов, в том числе:
Уильскому сельскому округу – 800 тысяч тенге.
5) 15 000 тысяч тенге – на обеспечение жильем отдельных категории граждан, в том числе:
Миялинскому сельскому округу – 15 000 тысяч тенге.
6) 0 тысяч тенге – на организация водоснабжения населенных пунктов: Миялинскому сельскому округу 0 тысяч тенге.
7) 960 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение учреждений культуры, в том числе:
Уильскому сельскому округу – 480 тысяч тенге;
Сагизскому сельскому округу – 480 тысяч тенге."

"135 818" деген сандар "142 019" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"173 976" деген сандар "172 607" деген сандармен ауыстырылсын.
5 тармақтың:
1) тармақшасында:
"82 849" деген сандар "80 875" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 559" деген сандар "6 820" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 856" деген сандар "11 445" деген сандармен ауыстырылсын;
"61 434" деген сандар "62 610" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"82 849" деген сандар "80 875" деген сандармен ауыстырылсын.
6-1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6-1. 2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен 78 765 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 29 680 мың теңге, оның ішінде:
Миялы ауылдық округіне – 1 440 мың теңге;
Ойыл ауылдық округіне – 0 мың теңге;
Тасшағыл ауылдық округіне – 5 350 мың теңге;
Сағыз ауылдық округіне – 22 410 мың теңге;
Мұқыр ауылдық округіне – 480 мың теңге.
2) ауылдық округ әкімі аппараттарының ағымдағы шығындарына – 30 073 мың теңге, оның ішінде:
Миялы ауылдық округіне – 9 467 мың теңге;
Ойыл ауылдық округіне – 5 417 мың теңге;
Тасшағыл ауылдық округіне – 5 504 мың теңге;
Сағыз ауылдық округіне – 8 245 мың теңге;
Мұқыр ауылдық округіне – 1 440 мың теңге.
3) елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 2 252 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 1 452 мың теңге;
Тасшағыл ауылдық округіне – 800 мың теңге.
4) елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға – 800 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 800 мың теңге.
5) азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 15 000 мың теңге, оның ішінде:
Миялы ауылдық округіне – 15 000 мың теңге.
6) елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 0 мың теңге, оның ішінде:
Миялы ауылдық округіне – 0 мың теңге.
7) мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық - техникалық жарақтандыруға – 960 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 480 мың теңге;
Сағыз ауылдық округіне – 480 мың теңге."

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Аккайнанов
Секретарь маслихата Т. Бейскали
Приложение 1
к решению ХХІХ сессии районного
маслихата от 10 декабря 2018 года № ХХІХ-1
Приложение 1
к решению ХХ сессии районного
маслихата от 21 декабря 2017 года № ХХ-1
Бюджет Миялинского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймұратова) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы А. Аққайнанов
Мәслихат хатшысы Т. Бейсқали
Аудандық мәслихаттың ХХІХ
сессиясының 2018 жылғы 10
желтоқсандағы № ХХІХ-1 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың ХХ
сессиясының 2017 жылғы 21
желтоқсандағы № ХХ -1 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер