О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № ХIХ-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2018 года № XXX-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 декабря 2018 года № 4304
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, районной маслихат VI созыва на ХХХ сессии РЕШИЛИ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № ХIХ-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4033, опубликованно 16 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 152 268" заменить цифрами "6 087 895";
цифры "1 186 688" заменить цифрами "1 165 092";
цифры "12 803" заменить цифрами "12 778";
цифры "4 923 506" заменить цифрами "4 880 754".
в подпункте 2):
цифры "6 220 926" заменить цифрами "6 156 553".
2) в пункте 8:
цифры "41 771" заменить цифрами "40 963";
цифры "9 544" заменить цифрами "2 951";
цифры "116 984" заменить цифрами "92 636".
3) в пункте 10:
цифры "76 363" заменить цифрами "76 123";
4) в пункте 11:

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № ХІХ-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № XXXІ-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 4304 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат XXX сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы №ХІХ-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4033 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"6 152 268" деген сандар "6 087 895" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 186 688" деген сандар "1 165 092" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 803" деген сандар "12 778" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 923 506" деген сандар "4 880 754" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"6 220 926" деген сандар "6 156 553" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 8 тармақта:
"41 771" деген сандар "40 963" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 544" деген сандар "2 951" деген сандармен ауыстырылсын;
"116 984" деген сандар "92 636" деген сандармен ауыстырылсын.
3) 10 тармақта:
"76 363" деген сандар "76 123" деген сандармен ауыстырылсын.
4) 11 тармақта:

цифры "335 289" заменить цифрами "329 220";
цифры "28 694" заменить цифрами "24 000".
2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).

"335 289" деген сандар "329 220" деген сандармен ауыстырылсын;
"28 694" деген сандар "24 000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 1, 5 - қосымшалар осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А.Баймуратова) жүктелсін.