О присвоении наименования улице
Решение акима Миялинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 11 сентября 2018 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 октября 2018 года № 4246
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением Атырауской областной ономастической комиссии от 14 августа 2018 года аким Миялинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить новой улице расположенной в селе Миялы Мұрат Мөңкеұлы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставить за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима округа:
М. Кабилкайров

Көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 11 қыркүйектегі № 93 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 қазанда № 4246 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 3 тармағына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 14 тамыздағы қорытындысына сәйкес Миялы ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Миялы ауылында орналасқан жаңа көшеге Мұрат Мөңкеұлының есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімінің міндетін
атқарушы:
М. Кабилкайров