О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 163-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 13 сентября 2018 года № 207-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 сентября 2018 года № 4238
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 163-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4029, опубликовано 12 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "5 920 928" заменить цифрами "5 973 601";
цифры "5 116 731" заменить цифрами "5 169 404";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5 954 922" заменить цифрами "6 007 595";
в пункте 11:
цифры "187 052" заменить цифрами "156 471";
цифры "55 536" заменить цифрами "63 214";
цифры "154 689" заменить цифрами "201 142";
цифры "538 953" заменить цифрами "438 259";

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 163-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 қыркүйектегі № 207-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қыркүйекте № 4238 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Индер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 163-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4029 санымен тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"5 920 928" деген сандар "5 973 601" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 116 731" деген сандар "5 169 404" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"5 954 922" деген сандар "6 007 595" деген сандармен ауыстырылсын;
11-тармақта:
"187 052" деген сандар "156 471" деген сандармен ауыстырылсын;
"55 536" деген сандар "63 214" деген сандармен ауыстырылсын;
"154 689" деген сандар "201 142" деген сандармен ауыстырылсын;
"538 953" деген сандар "438 259" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "35 661" заменить цифрами "38 295";
в пункте 12:
цифры "7 226" заменить цифрами "17 062";
цифры "2 127" заменить цифрами "17 127".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).

"35 661" деген сандар "38 295" деген сандармен ауыстырылсын;
12-тармақта:
"7 226" деген сандар "17 062" деген сандармен ауыстырылсын.
"2 127" деген сандар "17 127" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Ілияс) жүктелсін.

73 508
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
17 762
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
17 762
9
Прочие услуги в области образования
406 846
464
Отдел образования района (города областного значения)
406 846
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17 158
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
116 750
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
55 01
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
16 587
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
182 206
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
68 644
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
369 346
1
Социальное обеспечение
102 458
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 302
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 302
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
100 156
010
Государственная адресная социальная помощь
100 156
2
Социальная помощь
253 445
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 241
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 241
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
251 204
004
Программа занятости
132 984
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 120
007
Оказание жилищной помощи
5 522
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
800
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45 448
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
12 263
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

73 508
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
17 762
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
17 762
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
406 846
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
406 846
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 158
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
116 750
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
55 01
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
16 587
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
182 206
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы трансферттер
68 644
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
369 346
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
102 458
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 302
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 302
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
100 156
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
100 156
2
Әлеуметтiк көмек
253 445
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкімінің аппараты
2 241
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
2 241
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
251 204
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
132 984
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 120
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 522
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
800
011
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45 448
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
12 263
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметін ұсыну