2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ж. Туймебаев
Председатель сессии
областного маслихата К. Абасов
Секретарь областного маслихата К. Балабиев
Усербаев А.Ш.
Тургумбеков А.Е.
Джамалов Б.С.
Садыр Е.А.
Садибеков У.
Сарсембаев Т.К.
Сабитов А.С.
Тасыбаев А.Б.

2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облысы әкімі Ж.Түймебаев
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ.Абасов
Облыстық мәслихат хатшысы Қ.Балабиев
Ә.Ш.Өсербаев
Ә.Е.Тұрғымбеков
Б.С.Жамалов
Е.Ә.Садыр
Ұ.Сәдібеков
Т.Қ.Сәрсембаев
А.С.Сәбитов
А.Б.Тасыбаев